Przetwornik C/A MoFi Studio DAC

By Michał Czarnota Mofi Electronics, Przetworniki DAC Brak komentarzy do Przetwornik C/A MoFi Studio DAC

MoFi Electronics, wprowadza na rynek przetwornik cyfrowo-analogowy StudioDAC, stworzony we współpracy z inżynierem firmy Mytek Audio, panem Michałem Jurewiczem. StudioDAC oferuje wyjątkowe wrażenia odsłuchowe w bardzo przystępnej cenie. Obsługując formaty audio DSD, DXD i MQA, MoFi StudioDAC pozwala użytkownikom zanurzyć się w ulubionej muzyce z wyjątkową klarownością i wiernością. StudioDAC jest produkowany w Stanach Zjednoczonych. Urządzenie ucieleśnia niezachwiane zaangażowanie MoFi Electronics w dostarczanie wysokiej jakości komponentów audio.

Istotne cechy konstrukcyjne MoFi StudioDAC:
– StudioDAC – zaprojektowany i wykonany z najwyższą precyzją i jakością w USA.
– Wiele rodzajów wejść (USB 2.0, S/PDIF i Toslink) zapewnia płynną integrację z różnymi źródłami dźwięku.
– Pełne dekodowanie i renderowanie MQA, zapewniające autentyczne wrażenia odsłuchowe.
– Precyzyjny zegar taktujący o niskim poziomie szumów, co minimalizuje zniekształcenia jitter, zapewniając niczym niezakłócone wrażenia dźwiękowe.
– Filtr apodyzacyjny, który eliminuje ostre krawędzie wysokich częstotliwości i łagodzi „pre-dzwonienie” występujące przed sygnałem (transientami), tworząc naturalny dźwięk, który dokładnie odzwierciedla oryginalny sygnał analogowy.
– Wskaźniki LED wyświetlają rodzaj przychodzącego formatu audio i informują o jego rozdzielczości w celu łatwego potwierdzenia doskonałego odtwarzania bit-perfect.
– Zewnętrzny zasilacz zapewnia odtwarzanie przy zachowaniu bardzo niskiego poziomu szumów.


„Naszym celem było stworzenie bardzo wydajnego przetwornika cyfrowo-analogowego, który przewyższa jakością dźwięku to czego można oczekiwać od przystępnej cenowo konstrukcji. Współpraca z doświadczonym i szanowanym inżynierem panem Michałem Jurewiczem z Mytek Audio, w połączeniu z niezliczonymi godzinami odsłuchów przeprowadzonych w celu starannego dostrojenia brzmienia, zaowocowała tym, że MoFi StudioDAC ma przejrzysty, wciągający i czysty dźwięk, który z dumą sygnujemy nazwą MoFi Electronics.”
– John Schaffer, prezes MoFi Electronics.


Dzięki połączeniu wszechstronnego zestawu funkcji, wysoce muzykalnej sygnatury dźwiękowej i perfekcyjnego amerykańskiego rzemiosła, MoFi StudioDAC wyznacza nowy standard w zatłoczonej kategorii przetworników cyfrowo-analogowych poniżej 1 tys. euro,. StudioDAC stanowi bardzo atrakcyjną opcję dla tych, którzy szukają nowoczesnego, zaawansowanego technicznie i niedrogiego urządzenia wciągającego w świat cyfrowego dźwięku.

Więcej informacji oraz galeria zdjęć na stronie Mofi Electronics

  • Share: