ORTOFON – Ramiona typu „S” z serii REFERENCE.

By Michał Czarnota Ortofon, Prezentacja produktu, Ramiona Brak komentarzy do ORTOFON – Ramiona typu „S” z serii REFERENCE.

ORTOFON – zapowiada wprowadzenie do swojej oferty dwóch ramion typu „S” z serii REFERENCE. Model AS 212R 9” będzie miał 9 cali długości efektywnej, a model AS 309R 12”, 12 cali.

Oba są wyważone statycznie, co upraszcza regulację nacisku igły poprzez ustawienie ciężaru i łatwą do ustawienia opcję anti-skating. Co więcej, zbudowane są tak, aby zapewnić wyrównanie Baerwalda, co skutkuje minimalnym błędem śledzenia. Oba mają regulację wysokości tak by można je było stosować w wielu gramofonach i są wyposażone w uniwersalne złącze co mocno ułatwia korzystanie z różnych wkładek montowanych na headshell-ach, zapewniając przy tym maksymalną elastyczność i kompatybilność z istniejącą konfiguracją systemu audio. Ramiona wyposażone są w łącze DIN i sprzedawane będą z kablem Ortofon 6NX-TSW-1010. Dedykowane są do nich wkładki z serii Ortofon SPU, ale oczywiście mogą współpracować także z innymi modelami.
 
Więcej informacji oraz galeria zdjęć na stronie ORTOFON
  • Share: