Musical Fidelity Nu-Vista PAS / Wyróżnienia

By Michał Czarnota Bez kategorii, Końcówki Mocy, Musical Fidelity, Test Brak komentarzy do Musical Fidelity Nu-Vista PAS / Wyróżnienia

„Jak na high-endowe standardy reprezentuje niezwykły stosunek jakości do ceny, biorąc pod uwagę jego zdolność do ujawniania subtelności nagrania, a następnie dostarczania potężnego uderzenia, gdy jest to wymagane, wszystko z pełną kontrolą i pewnym tworzeniem muzyki.”
HiFiNews (UK)

„Rzadko słyszałem takie połączenie, które tak bardzo podobało mi się swoim poczuciem rytmu. Czujesz się zanurzony w muzycznym przekazie – to przyprawia mnie o gęsią skórkę – bezkonkurencyjne w tym przedziale cenowym.”
Audio-2G (Italy)

” Nu-Vistas zapewnił spektakularne wrażenia, jakich rzadko doświadczałem nawet ze wzmacniaczami lampowymi, które często wyznaczają standardy w tej dyscyplinie. Para miała pod kontrolą wszystkie głośniki, które do niej podłączyliśmy, niezależnie od głośności monitora.”
STEREO (Germany)

„Te ciężkie wzmacniacze Nu-Vista zapewniają wrażenie niezmąconej mocy i rozdzielczości, a dźwięk jest nasycony wielką klarownością, szczegółowością i pewnością siebie, nawet przy bardzo wysokich podstawowych poziomach odtwarzania.”
HiFiChoice (UK)

„Wzmacniacz Nu-Vista PAS jest również mistrzem w dostarczaniu muzyki. Jest bezpośredni, odważny i potężny. Jest niezachwiany jako kontroler każdego głośnika. Zapewnia wszystkie niuanse i szczegóły muzyki, niezależnie od formatu.”
SoundStage (Australia)

„Flagowe wzmacniacze MF są po prostu wysublimowane. Mnóstwo mocy, obrazowania i separacji, za które można umrzeć, z pyszną warstwą słodyczy valvey, która sprawia, że ich cena przed premium jest porównywalną okazją. Mile widziany powrót kultowej marki.”
AUDIOGRADE (UK)

„…dźwięk jest tak otwarty, czysty i rozdzielczy, jak żaden inny, którego doświadczyłem w moim pokoju odsłuchowym.”
HiFi and Music Source (UK)
 
Zapraszamy na stronę produktu MUSICAL FIDELITY
  • Share: