Monitory Musical Fidelity LS3/A5

By Michał Czarnota Kolumny Głośnikowe, Musical Fidelity, Prezentacja produktu Brak komentarzy do Monitory Musical Fidelity LS3/A5

Musical Fidelity LS3/A5 zy nagraniach muzyki klasycznej. Dzięki niespotykanym właściwościom reprodukcji dźwięku uzyskały też szybko zainteresowanie w sektorze audiofilskim. Ze względu na niewielkie rozmiary LS3/5A, doskonale nadają się do małych pomieszczeń mieszkalnych, gdzie z łatwością rozsuwają ściany. Nie dajcie się zwieść rozmiarom. Kolumny zaskakują dużą ilością informacji z zakresu niskich częstotliwości, a dzięki konstrukcji zamkniętej bas, w porównaniu z kolumną wyposażoną w tunel bass reflex, jest nadzwyczaj szybki i doskonale zdefiniowany,.

LS3/5A były produkowane na przestrzeni ponad pięćdziesięciu lat przez kilkunastu producentów kolumn głośnikowych. Ale w drugiej połowie lat ’80 to Musical Fidelity A1 był dla nich zawsze idealnym partnerem. Wzmocnienie w klasie A połączone ze wspaniałymi cechami monitorów zapewniało przestrzenny dźwięk o zadziwiającej czystości, szczegółowości i cieple.


Specyfikacja techniczna:

– Typ: Dwudrożne, obudowa zamknięta

– Pasmo przenoszenia: 80Hz-20KHz +/-3dB

– Impedancja nominalna: 15 Ohm

– Czułość: 82.5dB/W/M

– Głośnik niskotonowy: membrana 110mm

– Głośnik wysokotonowy: kopułka 19mm

– Zalecany wzmacniacz: 20-150W

– Obudowa: 12mm sklejka brzozowa

– Wykończenie: Fornir palisandrowy

– Wymiary: 305 x 190 x 165mm (WxSxG)

– Waga: 4.9Kg (każdy głośnik)

Więcej informacji na stronie MUSICAL FIDELITY

  • Share: