Gramofon MoFi Electronics MasterDeck w testach

By Michał Czarnota Gramofony, Mofi Electronics, Test Brak komentarzy do Gramofon MoFi Electronics MasterDeck w testach

HiFidelity


„Narastanie sygnału było niezwykle szybkie, przez co duży zespół towarzyszący Cole’owi był wiarygodny w swojej masie, w uderzeniu, w natężeniu dźwięku.”

„MasterDeck nie rozdmuchuje sceny dźwiękowej, pokazując w zamian głęboką, a wręcz bardzo głęboką, trójwymiarową przestrzeń. Rzecz w tym, że to, co odbieramy często jako „szeroką scenę” jest w przypadku gramofonów rozmyciem, a nie szerokością.”

„Cóż za dynamika, co za power! Dźwięk, który uzyskałem był nie tylko bardzo czysty, bo to samo słyszałem z poprzednimi płytami, ale był również niezwykle głęboki dynamicznie.”

„A tutaj miałem i perspektywę i bryłę, a przy tym niski, szybki bas. Dźwięk był otwarty i szybki, miał także bardzo dobry, wyrównany balans tonalny.”

Zapraszamy do lektury testu

Audio Advice


„Rzadko zdarza się znaleźć komponent źródłowy, który zapewnia zarówno szczegółowość, jak i muzykalność w jednym pakiecie, ale MasterDeck właśnie to nam pokazał. … Obrazowanie i scena dźwiękowa były na najwyższym poziomie,…dając każdemu muzykowi własną przestrzeń do gry.”

„Bas miał bardzo dobrą szczegółowość i rozciągnięcie, a góra była gładka i realistyczna. Po raz kolejny byliśmy pod wrażeniem zdolności MasterDecka do wytwarzania brzmienia technicznie szczegółowego, przy jednoczesnym zachowaniu prawdziwej radości i pasji.”

Zapraszamy do lektury testu


  • Share:

Leave a comment