Kolumny Musical Fidelity LS9-5

By Michał Czarnota Kolumny Głośnikowe, Musical Fidelity, Prezentacja produktu Brak komentarzy do Kolumny Musical Fidelity LS9-5

Musical Fidelity wprowadził do swojej oferty dwudrożną kolumnę typu bass reflex, która została zaprojektowana specjalnie by odtwarzać muzykę z wysokimi poziomami. Dzięki temu LS5/9 nadaje się do reprodukcji muzyki od klasycznej po popową. Ponieważ kolumna głośnikowa została pierwotnie zaprojektowana do zastosowań studyjnych jako monitor średniego i dalekiego pola, celem jaki przyświecał jej konstruktorom było uzyskanie niskiego poziomu podbarwień i zniekształceń, tak by nie wpływać na samą muzykę. Dźwięk wydobywający się monitorów jest zawsze pod kontrolą i nigdy nie wydaje się być nadmiernie obciążony. W szczególności, centrum stereo jest dobrze zdefiniowane, a wokale pozostają naturalne. Również informacje stereofoniczne generowane przez instrumenty są wyraźne, a scena dźwiękowa w żadnym momencie nie sprawia wrażenia syntetycznej.
Głośnik daje również możliwość regulacji poziomu wysokich częstotliwości za pomocą rezystorów , tak by można było przystosować jego brzmienia do preferencji słuchacza.dźwiękowa w żadnym momencie nie sprawia wrażenia syntetycznej.

Dane Techniczne:
Dwudrożny głośnik typu bass reflex
Impedancja nominalna: 8 Ohm
Czułość: 89dB/W/M
Wyprodukowane zgodnie z projektem BBC R&D 1983/10
Niskośredniotonowy: 210 mm
Wysokotonowy: 34 mm z korektorem fazy.
 
Więcej informacji oraz galeria zdjęć na stronieMUSICAL FIDELITY
  • Share: