Audio Physic SPARK w testach

By Michał Czarnota Audio Physic, Kolumny Głośnikowe, Test Brak komentarzy do Audio Physic SPARK w testach

HiFiClass „Rekomendacja”


„Są prawdziwe i szczere na tyle, na ile umożliwia im to odtwarzana muzyka. Mogą być zarazem ostre jak brzytwa, odtwarzając agresywne rockowe dźwięki, a innym razem łagodne, podczas odgrywania muzyki klasycznej czy synth-popu. Ich charakter brzmienia w olbrzymim stopniu zależy od odtwarzanej muzyki. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że Spark 6 są pozbawione własnego charakteru, ale w pozytywnym znaczeniu tego słowa.”

Zapraszamy do obejrzenia testu

HiFidelity.pl „Najlepszy produkt 2022”


„…wreszcie będę miał coś do zaproponowania wszystkim tym, którzy poszukują w dźwięku precyzji i czystości. Tym, dla których skupienie dźwięku jest wartością, którą zapisują na górze swojej listy oczekiwań. Dla tych wreszcie, którzy lubią, kiedy panorama dźwiękowa jest szeroka, a źródła dźwięku są w niej wyraźnie lokalizowane.”

„Sparki potrafią coś, co prezentują kolumny kosztujące wielokrotność ich ceny. Chodzi mi o otoczenie dźwiękiem.” 

„Pamiętam, jak lata temu legenda miejska mówiła, że kolumny Audio Physic potrafią „znikać” z pomieszczenia. Okazuje się, że to nie była legenda, tylko precyzyjny zapis rzeczywistości. Całkiem spore monitory są jak Houdini. Zostawiają nas sam na sam z przekazem.”

Zapraszamy do lektury testu

Lite-Magazin.de 


„Rozdzielczość i bogactwo detali … są znakomite! To wrażenie pozostaje także z użyciem instrumentów: basu, gitary, perkusji, akordeonu i trąbki, które wspólnie tworzą wielowarstwową złożoną sieć. Spark przekazuje je w sposób niezwykle przejrzysty i zróżnicowany – a przy tym wspaniale spójny i jednorodny.”

„SPARK przekazuje obszerny bas, który również brzmi bardzo zrelaksowanie.”

„…elektroniczne basy zapewniają mnóstwo siły, a przerywane dźwięki syntezatora zapewniają masaż żołądka. Pomimo masywnego basu odtwarzanie pozostaje przejrzyste i prawidłowo rozłożone w szerz i w głąb bez żadnego zamieszania.”

Zapraszamy do lektury testu Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyprzedażową kolumn Audio Physic

  • Share: