Audio Physic Reference MIDEX w testach.

By Michał Czarnota Audio Physic, Kolumny Głośnikowe, Test Brak komentarzy do Audio Physic Reference MIDEX w testach.

6moons.com 


„…musimy podkreślić prędkość/timing, spektakularną scenę dźwiękową i zadziwiająco dobry głośnik wysokotonowy ze wszystkim co implikuje…”

„…z praktycznego punktu widzenia jeszcze raz wspominamy o tych wytrzymałych, zawsze idealnych szklanych skórkach i tej nowoczesnej smukłej sylwetce…”

Zapraszamy do obejrzenia testu

Stereoplay (highlight)


„Bardzo holograficzny głośnik o wysokiej rozdzielczości; nieskończonym bogactwie barwy tonów, przejrzystości i spójności czasowej … ”

Zapraszamy do lektury testu

HiFiTest.de “ Referenzklasse”


„Nie tani to głośnik, ale wciąż świetna okazja! To, co oferuje para za około 9 000 euro, to prawdziwa rozkosz dla każdego konesera muzyki i entuzjasty hi-fi. Pod względem dźwięku Midex po prostu robi wszystko dobrze – gra fantastycznie pięknie i celebruje muzykę we wszystkich aspektach. Minimalne własne „brzmienie” nadaje Midexowi niezależną, angażującą postać, której słuchacze nie mogą uniknąć. Każdy, kto usłyszy te głośniki, będzie w nich zakochany – bez wątpienia absolutna atrakcja!”

Zapraszamy do lektury testu 

Lite-magazin.de


„Po usunięciu pająka (dolnego zawieszenia – przyp. red.) z głośnika średniotonowego i co było z tym związane zastosowaniu nowej zwrotnicy, trójdrożny głośnik osiąga jeszcze intensywniejszą trójwymiarową reprodukcję przestrzenną, wzrasta ilość szczegółów, subtelności i poprawia się jednorodność.”

Zapraszamy do lektury testu 

HiFi.de


„Midex potrafi precyzyjnie odtworzyć nawet najjaśniejsze dźwięki, ale nigdy nie przesadza. Zawsze możesz zrelaksować się przy muzyce, nie tracąc nawet najmniejszego fragmentu informacji.”

„Bas jest zwarty i kiedy to jest potrzebne, ma doskonałą odpowiedź impulsową. Dwa głośniki niskotonowe nie wysuwają się na pierwszy plan ani nie zagłuszają innych zakresów częstotliwości, podobnie zresztą jak głośnik wysokotonowy. Zamiast tego każdy dźwięk wydobywający się z Audio Physic Midex jest harmonijny.”

Zapraszamy do lektury testu 

Soundrebels


„Mam nadzieję, że z powyższego testu jasno wynika, iż ożenek z tytułowymi kolumnami Midex 2 będzie wyborem obcowania z muzyką pełną życia, radości z pokazywania najdrobniejszego szczegółu i witalności, ale co istotne po odpowiednim dobraniu komponentów, w projekcji wspomnianych zalet nigdy nie przekroczy dobrego smaku.”

„Jeśli już na wstępie napiszę, że Midexy zagrały tak jak lubię, to z jednej strony zdradzę swój brak obiektywizmu, choć tak po prawdzie każdorazowo podkreślam, iż moje wynurzenia mają wybitnie subiektywne zabarwienie, a z drugiej dam jednocześnie wskazówkę wszystkim tym, którzy podobnie do mnie gustują w delikatnie obniżonej równowadze tonalnej, komunikatywnej i otwartej górze oraz ponadprzeciętnej dynamice.”

Zapraszamy do lektury testu 

HiFidelity


 „Zagrały to koncertowe nagranie w żywy, nasycony energią sposób. Dźwięk był otwarty, swobodny, czysty, zachęcający do podgłośniania, by zbliżyć się bardziej jeszcze do brzmienia koncertowego.”
„Dźwięk był dość nisko osadzony, z mocno nasyconą niską średnicą i przede wszystkim wyższym średnim basem. Z kolei najniższe tony odzywały się dopiero wtedy, gdy były faktycznie potrzebne…”

„Midexy 2 zagrały tę muzykę z wyczuciem, ale i rozmachem, dynamicznie, ale i precyzyjnie, tworząc wrażenie ogromnej wręcz głębi sceny i sporej, acz nie wybitnej, szerokości. Znakomicie, naturalnie, ekspresyjnie zabrzmiały wokale ustawione wyraźnie przed orkiestrą, a mimo tego nie wypchnięte przed linię kolumn.”

Zapraszamy do lektury testu 


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyprzedażową kolumn Audio Physic

  • Share: