V90-BHA Black

Wzmacniacz słuchawkowy
  • Cena netto: 974,80 zł / szt. 1 199,00 zł / szt.

V90-BHA

Musical Fidelity jest pierwszym producentem słuchawek, który wprowadził zalety jakości dźwięku zbalansowanego na rynek słuchawek konsumenckich. Wraz z wprowadzeniem na rynek wzmacniacza słuchawkowego V90-BHA i współpracujących z nim słuchawek MF-200B, technologia zbalansowanego dźwięku nie jest już zarezerwowana tylko dla niektórych produktów.

Zalety zbalansowanego połączenia są od dawna znane w branży pro-audio, gdzie dokłada się wszelkich starań, aby zminimalizować szumy i zakłócenia w torze audio, szczególnie w przypadku sygnałów o niskim poziomie.

Dzięki zastosowaniu połączeń zbalansowanych, a nie single-ended, zakłócenia RF na sygnale audio są skutecznie eliminowane, co skutkuje wyjątkowo niskim poziomem szumów i znacznie bardziej precyzyjnym dźwiękiem..

V90-BHA oferuje wysoką impedancję wejściową i niską impedancję wyjściową, aby umożliwić podłączenie do większości źródeł i zdolność do łatwego wysterowania zdecydowanej większości słuchawek (od 10 omów do 600 omów).

Zniekształcenia są bardzo niskie, typowo poniżej 0,005% w całym paśmie audio. V90-BHA charakteryzuje się również znakomitym stosunkiem sygnału do szumu, lepszym niż 109 dB (ważony 'A'). Pasmo przenoszenia wynosi od 20 Hz do 80 kHz (-1dB).

Wejścia obejmują zarówno zbalansowane XLR jak i single-ended RCA, natomiast wyjścia obejmują dedykowane czteropinowe zbalansowane złącze Mini XLR oraz wyjście słuchawkowe jack 3,5 mm, co czyni V90-BHA bardzo wszechstronnym wzmacniaczem słuchawkowym.Połączenie bardzo niskich zniekształceń, ekstremalnie niskiego poziomu szumów, płaskiej charakterystyki częstotliwościowej i niskiej impedancji wyjściowej sprawia, że V90-BHA zapewnia gładką, niewymagającą wysiłku jakość dźwięku, zwykle zarezerwowaną dla znacznie droższych produktów. V90-BHA został również zaprojektowany tak, aby efektywnie pracować jako wzmacniacz dual mono w trybie zbalansowanym, co minimalizuje interferencje międzykanałowe i maksymalizuje separację stereo.

V90-BHA wyposażono w najlepszą elektronikę Musical Fidelity, w niewielkiej obudowie, która wygląda wspaniale, z przednim panelem i pokrywą, wykończonymi w drobnoziarnistym kamieniu księżycowym.

V90-BHA w skrócie

• Wyjątkowej wartości, w pełni zbalansowany wzmacniacz słuchawkowy
• Wejścia zbalansowane i single-ended
(automatycznie konwertuje pojedyncze na zbalansowane)
• Doskonałe parametry techniczne
• Szerokie pasmo przenoszenia: 10Hz-35kHz przy +0, -3dB
• Bardzo niski poziom szumów
• Bardzo niskie zniekształcenia: < 0.005%, 20Hz do 20kHz
• Znakomita separacja kanałów
• Potężna moc wyjściowa przy 32 omach
• Piękna, przemyślana jakość wykonania

Wydajność

Moc

0.75wpc przy 32Ω

Impedancja wyjściowa 22Ω (Odpowiedni dla słuchawek o impedancji 10-600 Ω)
Impedancja wejściowa 25kΩ
Współczynnik zniekształceń harmonicznych (THD + noise) <0.005% typical (20Hz to 20kHz)
Stosunek sygnał/szum >109dB ‘A’-ważony
Pamo przenoszenia

+0, –3dB, <10Hz to 37 kHz

Wejścia

RCA 1x para RCA / Phono poziom liniowy
XLR 1x para wejść XLR
Gniazdo zasilania 1,3 mm

Wyjścia

Mini XLR 1x Stereo
Wejście słuchawkowe

1x Stereofoniczne gniazdo słuchawkowe - 3.5mm / 1/8"

Ogólne
Wymiary (Szerokość x Wysokość x Głębokość) 170 x 47 x 117 mm
Waga 600 g (1.1 kg w opakowaniu zbiorczym)