UNISON RESEARCH MAX 1 Cherry

Ten nowy model głośnika marki Unison Research został zaprojektowany w taki sposób, aby pasował do wzmacniaczy lampowych Unison Research.

  • Cena netto: 17 885,37 zł 21 999,00 zł

Ten nowy model głośnika marki Unison Research został zaprojektowany w taki sposób, aby pasował do wzmacniaczy lampowych Unison Research. W tym celu zoptymalizowano zarówno czułość, jak i impedancję. Unison Research Max to dwudrożny, podłogowy system reflex-loaded, o dużej objętości wewnętrznej pomimo kompaktowego rozmiaru. Dwa kanały reflex skierowane są do przodu, dzięki czemu łatwiej jest umieścić dyfuzory w pokoju. Głośnik ten może również służyć jako przedni kanał w systemach kina domowego; dzięki dwóm parom dyfuzorów (z przodu i z tyłu) uzyskuje się efektowną prezentację kina domowego, która nie wymaga kanału centralnego ani subwoofera.

Rezultatem jest doskonała kolumna głośnikowa z pełnym rozszerzeniem niskich częstotliwości, kolumna, która jest w stanie odtwarzać dźwięk o wysokim poziomie, a jednocześnie stosunkowo łatwo wtapiać się w otoczenie odsłuchowe. Zapewnia ona również wyraźną i zdefiniowaną średnicę oraz naturalne, rozszerzone wysokie częstotliwości.