Qube S 8 Aktiv White

Subwoofer aktywny
  • Cena netto: 1 625,20 zł / szt. 1 999,00 zł / szt.

QUBE S 8 Aktiv przeznaczony jest do pracy w systemach stereofonicznych i w instalacjach kina domowego. W stosunku do wersji poprzednich, w nowym urządzeniu, zastosowano bardzo stabilny wzmacniacz oferujący znacznie większą moc i wydajność prądową co zapewniło lepszą kontrolę nad przetwornikami niskotonowymi, które zostały dobrane tak by sprostać energii generowanej przez wzmacniacz.

W subwooferze QUBE S 8 Aktiv, bardzo solidny głośnik zdolny do dużych wychyleń, zamontowany jest w spodzie obudowy i promieniuje w podłogę. Stwarza to mu komfortowe warunki pracy. Mała przestrzeń w której pracuje tworzy mu swego rodzaju poduszę powietrzną stabilizującą pracę przetwornika i zabezpieczając go przed zbyt dużymi wychyłami.

Cztery stabilne nóżki wspierają masywną obudowę i zapewniają, że sub nie wędruje po podłożu w czasie ekstremalnie energicznej pracy subwoofera. Nie ma znaczenia, czy wymagane jest rozszerzenia pasma przy odsłuchu stereo, czy potężny dźwięk kina domowego - QUBE to prawdziwie uniwersalny geniusz. Dodatkowo Soft-Clipping i Peak-Limiter chronią go przed nadmiernym przeciążeniem.

Rodzaj

Aktywny, bass reflex, promieniowanie w dół

Moc ciągła/muz.

150/180 W

Pasmo przenoszenia

30…200 Hz

Regulacja

50-200 Hz

Czułość wejściowa

250 mV

Stand-by

< 0.5V

Przełącznik fazy

0/180°

Średnica głośnika

220 mm

Zasilanie

115/230V

Wykończenie

Wysoki połysk – czarny/biały