Qube CS 10 Aktiv White

Subwoofer aktywny
  • Cena netto: 2 194,31 zł / szt. 2 699,00 zł / szt.

Qube CS 10 Aktiv Black przeznaczony jest do pracy w systemach stereofonicznych i w instalacjach kina domowego. W stosunku do wersji poprzednich, w nowym urządzeniu, zastosowano bardzo stabilny wzmacniacz oferujący znacznie większą moc i wydajność prądową co zapewniło lepszą kontrolę nad przetwornikami niskotonowymi, które zostały dobrane tak by sprostać energii generowanej przez wzmacniacz.

W subwooferze Qube CS 10 Aktiv Black, bardzo solidny głośnik zdolny do dużych wychyleń, zamontowany jest w spodzie obudowy i promieniuje w podłogę. Stwarza to mu komfortowe warunki pracy. Mała przestrzeń w której pracuje tworzy mu swego rodzaju poduszę powietrzną stabilizującą pracę przetwornika i zabezpieczając go przed zbyt dużymi wychyłami.

Cztery stabilne nóżki wspierają masywną obudowę i zapewniają, że sub nie wędruje po podłożu w czasie ekstremalnie energicznej pracy subwoofera. Nie ma znaczenia, czy wymagane jest rozszerzenia pasma przy odsłuchu stereo, czy potężny dźwięk kina domowego - QUBE to prawdziwie uniwersalny geniusz. Dodatkowo Soft-Clipping i Peak-Limiter chronią go przed nadmiernym przeciążeniem.

Rodzaj

Aktywny, bass reflex, promieniowanie w dół

Moc ciągła/muz.

250/300 W

Pasmo przenoszenia

22…200 Hz

Regulacja

50-200 Hz

Czułość wejściowa

250 mV

Stand-by

< 0.5V

Przełącznik fazy

0/180°

Średnica głośnika

260 mm

Zasilanie

115/230V

Wykończenie

Wysoki połysk – czarny/biały;

Satyna czarny/biały