MoFi Electronics StudioPhono

Podwójny magnes, toroidalna cewka oraz ulepszony szlif w stosunku do StudioTraDoskonałe uzupełnienie dobrego gramofonu. Świetnie brzmiący phono-stage o dużych możliwościach dostrojenia do systemu i przystępnej cenie.

Przedwzmacniacz gramofonowy MM/MC, możliwość dopasowanie parametrów wejścia sygnału do posiadanej wkładki, możliwość pracy w trybie mono oraz włączenia filtra sub-sonicznego zabezpieczającego głośniki.

Zaprojektowane przez Tima de Paravicini, uznanego przez magazyn Stereophile za „Króla Lamp”, założyciela oraz głównego projektanta Ear/Yoshino, przedwzmacniacze gramofonowe MoFi mają za zadanie odtworzyć idealnie przebieg sygnału w studiu. Co ciekawe, Tim odpowiadał również za zaprojektowanie całego toru analogowego używanego podczas procesu masteringu i nagrania w studiach Mobile Fidelity. Trudno o lepszą rekomendację.

StudioPhono odwzorowuje szerokie pasmo przenoszenia które jest jednym z wymogów uzyskania genialnego dźwięku znanego ze studia Mobile Fidelity Sound Lab.
Tim De Paravicini, projektant audio odpowiedzialny za stworzenie słynnego procesu masteringowego i nagraniowego Gain2™ Ultra Analog osobiście brał udział w projektowaniu urządzenia aby upewnić się, że domowy system audio będzie w stanie wiernie odtworzyć muzykę zapisaną w rowkach płyty winylowej.

 

REGULACJA WZMOCNIENIA I OBCIĄŻENIA
Dzięki wbudowanej możliwości szerokiej regulacji wzmocnienia i obciążenia wkładek gramofonowych, StudioPhono będzie znakomicie współpracował z praktycznie każdym modelem wkładki: MM, MI oraz MC. Co ważne, nie potrzebujemy do tego żadnych narzędzi. Dla maksymalnej wygody umieściliśmy przełączniki na spodzie urządzenia.

 

TRYB MONO ORAZ FILTR SUBSONICZNY
Dwa przyciski oferują możliwość wyboru trybu Mono oraz uruchomienia filtra subsonicznego. Jeśli jesteś fanem nagrań Mono lub po prostu posiadasz starsze płyty lub ich wznowienia takiej jak 'Beatles in Mono' czy Mobile Fidelity Sound Lab 'Bob Dylan', tryb Mono stanowczo poprawi ich brzmienie, tak jakbyśmy cofnęli się w czasie i słyszeli muzyków w studiu podczas nagrania.