MoFi Electronics Record Brush

Szczoteczka do czyszczenia płyt winylowych.

Ulubiony gadżet miłośników analogu na całym świecie, szczotka Mobile Fidelity Sound Lab Record Brush jest niezbędnym, niedrogim narzędziem do utrzymywania wszystkich twoich niezastąpionych nagrań w czystości, ciszy i nieskazitelności. Nasza najlepiej sprzedająca się szczotka jest również łatwa w użyciu i łatwa do czyszczenia. Podczas używania czyści głęboko w rowki płyt winylowych i pomaga usunąć cały brud i kurz, które gromadzą się na płytach LP. Kluczem do imponującej wydajności jest opatentowana podkładka czyszcząca Mobile Fidelity i ergonomiczny uchwyt szczotki.

W celu wygodnego czyszczenia Record Brush zalecamy trzymanie nieużywanej szczoteczki do zębów. Pamiętaj, że czysta szczotka nie przenosi zanieczyszczeń na twoje płyty.

Szczotka MoFi została zaprojektowana do uniwersalnego zastosowania. Może być używana jako szczotka do czyszczenia na mokro (zalecamy używanie jej jako element intensywnego czyszczenia z myjką do mycia płyt winylowych) lub jako najlepszy suchy pędzel do płyt, jaki kiedykolwiek zaprojektowano.

Szczotkę MoFi należy dokładnie spłukać przed pierwszym użyciem, ponieważ możliwe jest, że niektóre włókna z procesu cięcia podkładki mogą nadal znajdować się na powierzchni pędzla. Proste spłukanie czystą wodą usunie wszelkie potencjalne włókna z powierzchni. Jedna podkładka czyszcząca wyczyści setki ulubionych płyt LP.