Vanguard III Black/Silver

Przedwzmacniacz gramofonowy

Trigon obchodzi XX-lecie swojego pierwszego urządzenia audio trzeciej generacji, legendarnego przedwzmacniacza gramofonowego VANGUARD. VANGUARD III kontynuuje tę obowiązkową tradycję na nowym poziomie dźwiękowym - i oferuje optymalne warunki pracy dla wysokiej jakości systemów MC i MM. Całkowicie nowo opracowany układ pozwala nie tylko na najlepsze w swojej klasie wykonanie we wszystkich dyscyplinach odtwarzania muzyki, ale także na nową jakość muzycznych doznań. Aby VANGUARD III mógł udowodnić swoją wyższość dźwiękową na prawie wszystkich systemach, sprawdzony zakres opcji regulacji pozostał niezmieniony: 16 poziomów wzmocnienia, 3 możliwości przełączania pojemności i 25 wartości regulacji oporu nie powinny pozostawiać nic do życzenia. Poprawiony został zewnętrzny zasilacz.

Udoskonalenie wyglądu zewnętrznego jest odruchem rozwoju wewnętrznego. Nowy front z litego szczotkowanego aluminium i czarnego szkła to zatem nie tylko czysta estetyka, ale także funkcjonalne wzornictwo. Czarny szklany front służy jako ekran dotykowy do wyboru trybu pracy VANGUARD III. Masywna stalowa obudowa, która nie posiada łączeń śrubowych w widocznych miejscach, nie tylko uosabia zredukowany elegancki design, ale służy również zapewnieniu mechanicznej stabilności i minimalizacji wpływów zewnętrznych. Nowe solidne, szeroko rozstawione, złocone łącza RCA poprawiają warunki transportu delikatnych sygnałów gramofonowych.

Tak więc Vanguard III - podobnie jak jej poprzednicy - po raz kolejny definiuje standard w swojej klasie. Usiądźcie i dajcie się oczarować - być może znowu przez ponad dekadę.

Amplification: 42 - 66 dB adjustable in 16 stages
Input Impedance: 25Ohm to 1800Ohm in 31 stages, 47kOhm (MM)
Input Capacity: 60 - 100 pF basic capacity / 47pF, 100pF, 147pF
Inputs: 1x Cinch
Outputs: 1x Cinch
Frequency Response: 20Hz - 20kHz +-0,2 dB RIAA
Distortion: < 0,05%
Crosstalk: < -96dbA
Warranty: 3 years
Dimensions: 133mm X 55mm X 190mm (BxHxT)