Monolog Silver/Black

Monofoniczny wzmacniacz audio

PremiumLine definiuje miejsce w pierwszym rzędzie autentycznej reprodukcji muzyki, monologując jak odtwarzać muzykę bez sprzeciwu. To urządzenie audio pozycjonuje Trigon w segmencie premium w segmencie premium gwarantującym: wysoką wierność, wspaniały wygląd i wydajność.

Ponadczasowo elegancki design z aluminium i chromu, innowacyjna koncepcja i technologia, najwyższej jakości komponenty i perfekcyjne wykonanie tworzą syntezę PremiumLine.

Zrównoważony wzmacniacz mocy Monolog został zaprojektowany jako wzmacniacz zmostkowany Każdy Monoblok zawiera zatem dwa wzmacniacze mocy, które są zasilane przez dwa potężne transformatory 500 VA. Wielostopniowa regulacja wzmocnienia oferuje elastyczność dla każdego zastosowania. Wyświetlacz, który może być wyłączany w zróżnicowany sposób, informuje o ustawionych trybach pracy, jak również o aktualnych stanach napięcia sieciowego. Architektura obudowy wykonanej z litego aluminium, warstwowa konstrukcja pokrywy obudowy i nóżek pochłaniających drgania Trigon chroni wysoko wzmocniony sygnał audio przed szkodliwym wpływem mikrofonowania. Para MONOLOG’ów zapewnia wystarczającą moc do perfekcyjnego odtwarzania każdego gatunku muzycznego przy zastosowaniu dowolnego głośnika.

Dzięki dużej przepustowości pasma mocy monobloki są w stanie z łatwością podążać za prędkością zmian i dynamiką sygnału muzycznego. Przy maksymalnej możliwej separacji kanałów, tworzą wspaniałą panoramę stereo, trójwymiarową reprezentację wydarzenia muzycznego. Skrajna złożoność obwodów MONOLOG pozwala nie tylko na suwerenną reprodukcję dużych ciał dźwiękowych, ale także na maksymalną kontrolę głośników, reprodukcję najdrobniejszych szczegółów i cichy odsłuch bez ograniczenia dynamiki.

Monologuj swój głośnik i ciesz się tym, co ma ci do powiedzenia.

Output Power: 650W / 400W at 4/8 Ohm
Inputs: 1x Cinch, 1x XLR
Input Impedance: 47kOhm (unbal), 22kOhm (bal)
Outputs: 1x Speaker, 1x XLR Line
Distortion: < 0,03%
Frequency Response: 0,5Hz - 250kHz (-3dB)
Noise Voltage: 120uV (A) unbal, 150uV (A) bal
Weight: 23,5 kg
Warranty: 3 years
Dimensions: 300mm X 180mm X 460mm (BxHxT)