Exxpert Silver/Black

Wzmacniacz słuchawkowy

TRIGON EXPERT – by Twoja głowa mogła dobrze słyszeć.

Słuchanie muzyki przez słuchawki cieszy się wielką popularnością. Aby zamienić zwykłe słuchanie w przyjemność słuchania muzyki, specjalne przetworniki muszą być sterowane przez równie specjalny wzmacniacz. Konstrukcja układu wzmacniacza słuchawkowego Exxpert jest optymalnie dopasowana do parametrów technicznych słuchawek i zapewnia, że muzyka dostaje się do Twoich uszu – i pozostaje w Twojej głowie. Exxpert w tej dziedzinie pozwoli Ci cieszyć się intensywnymi, bardzo autentycznymi przeżyciami muzycznymi. Ale nie tylko Ty, zaproś kogoś innego, kto podzieli się z Tobą tym doświadczeniem - Exxpert ma dwa gniazda słuchawkowe.

Możliwe do wybrania różne poziomy wzmocnienia pozwalają na dostosowanie się do różnych wymagań elektrycznych słuchawek ze względu na ich konstrukcję. Jak wiesz w firmie Trigon, aby zagwarantować najlepsze warunki pracy dla przetwarzania sygnałów muzycznych, szczególną uwagę zwraca się również na zasilanie.

Wygląd zewnętrzny Exxpert jest tak samo przemyślany i zredukowany tylko do tego, co istotne, a jest tym jego wzmocnienie i funkcjonowanie. Srebro i czerń anodowanego litego aluminium, struktura lakierowana lub opcjonalnie stal powlekana nexterem w kolorze srebrno-szarym lub antracytowym charakteryzują zewnętrzny wygląd. Dowolne połączenie wersji frontowej i obudowy pozwala na harmonijne wkomponowanie się w otoczenie i przestrzeń mieszkalną.

Traktuj swoje słuchawki jak eksperta, który nic przed tobą nie ukrywa.

Input Impedance: 10kOhm
Inputs: 1x Cinch
Outputs: 1x Cinch, 2x Phones
Frequency Response: 20Hz - 22kHz (-3 dB)
Distortion: < 0,02%
Dimensions: 133mm X 55mm X 192mm (BxHxT)