Exxceed Audio Server

Serwer plików audio

Exxceed Audio Server jest kolejnym elementem składowym nowej generacji komponentów audio. Analogowe i cyfrowe. Technologia, dźwięk i design na najwyższym poziomie. Teraz i w przyszłości.

Ten serwer audio jest kongenialnym odtwarzaczem cyfrowym nowych komponentów audio Exxceed. Jego zawodem jest udostępnianie światu muzyki w postaci danych cyfrowych. Dzięki niemu możesz zarządzać swoją cyfrową kolekcją muzyczną, zgrać (przechowywać) swoje płyty audio CD na podłączanych zewnętrznie dyskach twardych, znaleźć odpowiednie okładki i informacje o swoich skarbach w sieci, uzyskać dostęp do portalu muzycznego Tidal, słuchać radia internetowego i zobaczyć czego słuchasz na dużym wyświetlaczu TFT. Aby zapewnić, że wybór źródła i tytułu muzycznego nie stoi na przeszkodzie, Exxceed Audio Server współpracuje z jednym z najbardziej zaawansowanych systemów operacyjnych: Roon - programem do odtwarzania muzyki dla melomanów o najwyższych standardach komfortu użytkownika.

Łatwość obsługi tabletu pozwala skupić się na tym, co najważniejsze - na muzyce. Aby zapewnić, że muzyka jest odtwarzana w najwyższej możliwej jakości, serwer Exxceed Audio nie tylko posiada wyjście cyfrowe, ale także posiada przetworniki cyfrowo-analogowe klasy state-of-the-art. Sygnał analogowy jest dostarczany na wysokiej jakości wyjściach zbalansowanych i niezbalansowanych do podłączenia wzmacniaczy mocy.

Serwer audio Exxceed umieszczony jest w ponadczasowo eleganckiej obudowie wykonanej z litego aluminium i stali bez widocznych śrub. Architektura obudowy z możliwością wyboru powierzchni - anodowana, lakierowana, powlekana następną warstwą lub chromowana - pozwala nie tylko na dostosowanie do indywidualnego otoczenia, ale dzięki takim cechom technicznym, jak warstwowa konstrukcja pokrywy obudowy i nóżek pochłaniających drgania Trigon, chroni również wrażliwe sygnały audio przed efektami dźwiękowymi powodowanymi przez mikrofony.

Przejrzystość konstrukcji i komfort obsługi łączą w sobie wymagania estetyczne z bezproblemową przydatnością do codziennego użytku. Wartość wyglądu zewnętrznego jest odzwierciedleniem wiedzy technicznej i jej realizacji od wewnątrz. Tak więc konstrukcja Exxceed Audio Server łączy w sobie przejrzystość i złożoność oraz, oczywiście, bogate właściwości muzyczne i to na wybitnym poziomie.

Przekracza twoje oczekiwania.

Roon-Audio-Player
Streamer
High End Rippting
Playable music formats wav, flac, cdda, aac, wma and many others
up to 192 kHz, 24 Bit
Gapless-Playback
High End Fileserver
Radiostreaming and other streaming services
Automatic updates
Control via App and IR remote control

Inputs 2 x SATA
3 x USB
1 x ETHERNET Outputs 1 x Preamp Bal-Out
1 x Preamp Unbal-Out
Weight app. 9,3 kg
Dimensions (W x H x D) 440 x 110 x 380 mm