Exxact Integrated Black/Silver

Zintegrowany wzmacniacz stereo

„High End Made in Germany” to nie tylko zbyt często nieprzystępny luksus, ale także osiągalna możliwość autentycznego odtwarzania muzyki i fascynującego doświadczenia muzycznego – Trigon stworzył na XX lecie firmy nową linię EXXACT na XX-lecie firmy.

Nie "nic nie kosztuje”, ale "stosunek jakości do ceny" był wytyczną przy opracowywaniu Exxact Integrated. Poprzez inteligentną redukcję do tego, co najważniejsze czyli do czynników decydujących o bardzo dobrym brzmieniu, jak również najlepszą możliwą realizację założenia w ramach określonego budżetu, stworzono wzmacniacz zintegrowany, który wyznacza standardy w swojej klasie. Zaawansowana konstrukcja cyfrowego wzmocnienia zapewnia suwerenność brzmieniową i wysokie rezerwy mocy. Można podłączyć źródła analogowe, jak również cyfrowe, głośniki i słuchawki. Oprócz podłączenia zewnętrznych przedwzmacniaczy gramofonowych, dostępne jest opcjonalnie wysokiej jakości rozwiązanie instalacyjne.

Ponadczasowo elegancki, przejrzysty design z sześciomilimetrowego aluminium i teksturowanej lakierowanej lub powlekanej stali tworzy zewnętrzny odpowiednik jakości wnętrza. Zoptymalizowany pod kątem rezonansu i w połączeniu z pochłaniającymi drgania stopkami „Trigon” drugiej generacji chroni również wrażliwą elektronikę audio przed wpływami elektromechanicznymi, które mogłyby zniekształcić końcowy dźwięk. Diody LED na froncie informują o wszystkich stanach pracy i funkcjach, którymi można łatwo sterować za pomocą całkowicie aluminiowego pilota systemu Director.

Exxact Integrated zapewnia precyzyjne brzmienie i daje autentyczne wrażenia muzyczne.

Output Power: 2x 95W / 2x 130W 8/4 Ohm
Inputs: 5x analogous, 4x digital SPDIF
Input Impedance: analogous 47kOhm
Outputs: 1x Speaker, 1x Cinch (Pre/Rec), 1x Phones (30 -250Ohm)
Distortion: < 0,02%
Frequency Response: 20Hz - 22kHz (-3dB)
Crosstalk: < -86dB
S/N: < -92dBA at 1W at 4 Ohm
Optional Equipment: IR remote control DIRECTOR
Weight: 11,3 kg
Warranty: 3 years
Dimensions: 440mm X 110mm X 380mm (BxHxT)