Dialog Silver/Black

Przedwzmacniacz

PremiumLine określa miejsce w pierwszym rzędzie autentycznej reprodukcji muzyki, Dialog jest zaproszeniem do muzycznego dialogu. To urządzenie audio pozycjonuje Trigon w segmencie premium gwarantującym: wysoką wierność, wspaniały wygląd i wydajność. Ponadczasowo elegancki design z aluminium, lakieru i chromu, innowacyjna koncepcja i technologia, najwyższej jakości komponenty i perfekcyjne wykonanie tworzą syntezę PremiumLine.

Przedwzmacniacz linii Dialog ma budowę modułową i może być wyposażony w maksymalnie osiem różnych modułów na płycie tylnej, w zależności od potrzeb. Zbalansowane i niezbalansowane moduły wejściowe i wyjściowe są w standardzie. Ponadto asortyment modułów jest stale poszerzany. Obecnie dostępny jest już moduł PHONO MM/MC, a moduł przetwornika C/A jest w trakcie opracowywania. Dzięki temu DIALOG może być elastycznie i wszechstronnie konfigurowany zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta.

Wyświetlacz graficzny, który może być przyciemniany i wyłączany, prowadzi w zwykłym tekście przez menu operacji, które jest w dużym stopniu intuicyjne. Różne opcje podłączenia, ustawienia i sterowania mogą być również sterowane za pomocą pilota zdalnego sterowania systemu Trigon Director (pełne aluminium srebrne). Innowacyjna technologia obwodów o dużej szerokości pasma, cyfrowa regulacja głośności i konstruktywne wykluczenie wpływów szkodliwych dla dźwięku gwarantują najwyższą jakość sygnału muzycznego.

Zasilacz dostarczany jest przez elektroniczne zasilacze impulsowe, które zapewniają stabilne warunki napięciowe przez cały czas, w oddzielnej obudowie, w celu wykluczenia zakłóceń zasilania wrażliwych sygnałów audio.

Zintegrowana koncepcja niezwykle skomplikowanej aluminiowej konstrukcji szkieletu, warstwowa konstrukcja pokrywy urządzenia i nóżek tłumiących drgania zapobiega zakłóceniom dźwięku przez mikrofony. Efektem jest wysoce muzyczny dialog.

Bandwith: 1HZ - 450kHz (depending on selected modules)
Distortion: < 0,02%
Crosstalk: < -80dB (1kHz)
S/N: < -96dBA
Inputs: max. 7 modules
Input Impedance: i.d.R. 47kOhm
Outputs: max. 7 modules
Output Impedance: i.d.R. 33 Ohm
Headphones: -
Effect Path: 1 module
Optional Equipment: IR remote control DIRECTOR
Weight: 10,5 kg incl. 3 modules
Dimensions:
440mm X 89mm X 350mm (BxHxT)
200mm X 58mm X 350mm (BxHxT) Power supply
Warranty: 3 years