Trigon

Trigon Electronik GmbH powstał w 1996 roku kiedy to dwaj założyciele, Ralf Kolmsee i Rainer Reddemann, realizują swoje marzenie: tworząc trwałe, świetnie zaprojektowane i stosunkowo niedrogie produkty, które nie są budowane pod wpływem krótkoterminowych trendów, ale raczej osiągają swoją jakość i wartość poprzez ciągły rozwój i doskonalenie.

Na pierwszy rzut ucha słychać, że komponenty audio firmy Trigon mają wyjątkowe  właściwości dźwiękowe. Natomiast prosta elegancja uspokaja oko, dzięki czemu ucho może w pełni skoncentrować się na zaletach brzmieniowych. By to osiągnąć konstruktorzy używają, w miejscach krytycznych ze względów na jakość dźwięku, wyłącznie wybranych, indywidualnie mierzonych komponentów najwyższej jakości. Wysoka jakość wykonania sprawia, że każdy produkt Trigon jest niepowtarzalny. Rezultatem są komponenty audio „Made in Germany”, które pod każdym względem spełniają najwyższe standardy i jednocześnie nie pozostają nieosiągalnym marzeniem. 

W aktualnej ofercie znajdują się produkty w trzech liniach: Premium, Exxceed, Exxact a ofertę uzupełniają przedwzmacniacze gramofonowe z zewnętrznym zasilaniem a nawet z zasilaniem akumulatorowym.

Linia Premium to trzy urządzenia: przedwzmacniacz „Dialog”, monofoniczna końcówka mocy „Monolog” i wzmacniacz zintegrowany „Epilog”. Cechą charakterystyczną linii jest modułowa budowa, która pozwala na swobodną konfigurację urządzenia.

Trigon

Dialog Silver/Black
Trigon
Przedwzmacniacz
29 999,00 zł / szt.
Monolog Silver/Black
Trigon
Monofoniczny wzmacniacz audio
28 999,00 zł / szt.
Exxceed Silver/Black
Trigon
Zintegrowany wzmacniacz stereo
18 499,00 zł / szt.
Exxact Integrated Black/Silver
Trigon
Zintegrowany wzmacniacz stereo
10 999,00 zł / szt.
Epilog Black/Silver
Trigon
Zintegrowany wzmacniacz stereo
39 999,00 zł / szt.
Trinity Silver/Black
Trigon
Streamer i Odtwarzacz CD
17 999,00 zł / szt.
Exxpert Silver/Black
Trigon
Wzmacniacz słuchawkowy
2 499,00 zł / szt.
Advance Silver/Black
Trigon
Przedwzmacniacz gramofonowy
5 699,00 zł / szt.
Vanguard II Black/Silver
Trigon
Przedwzmacniacz gramofonowy
2 399,00 zł / szt.
Vanguard III Black/Silver
Trigon
Przedwzmacniacz gramofonowy
3 599,00 zł / szt.
Exxceed Audio Server
Trigon
Serwer plików audio
18 999,00 zł / szt.
Exxceed CD Player Black/Silver
Trigon
Odtwarzacz CD
17 999,00 zł / szt.