Argentum 550 White

Podłogowe kolumny głośnikowe
  • Cena netto: 1 218,70 zł / para 1 499,00 zł / para

"Poszukuję małego, kompaktowego, ponadczasowego, eleganckiego, wydajnego, trójdrożnego głośnika z wyjątkowym stosunkiem ceny do wydajności, z najnowszą technologią."*
"Twoje poszukiwania się skończyły. Mamy dla Ciebie ARGENTUM 550 mamy dla Ciebie”*

Firma E.I.C. Sp. z o.o. wprowadza do sprzedaży niewielką kolumnę głośnikową niemieckiej firmy Quadral z serii Argentum model „550”. Kolumny podłogowe, które zajmują tak niewielki kawałek podłogi jak małe monitory stojące na podstawkach są idealnym rozwiązaniem dla tych którzy nie posiadają zbyt wiele miejsca, a nie chcą rezygnować z głośnego słuchania muzyki i solidnej reprodukcji najniższych częstotliwości.

Argentum 550 doskonale nadaje się do stereofonii, ale mogą być również podstawą do skomponowania dyskretnej instalacji do reprodukcji kina domowego. W małej obudowie bass reflex, o wymiarach zaledwie 860mm x 165mm x 250mm, udało się konstruktorom zmieścić dwa głośniki niskośredniotonowe z membranami pokrytymi tytanem o średnicy 155 mm i 25 milimetrowy wysokotonowy głośnik z jedwabną kopułką, a równocześnie uzyskać efektywne przetwarzanie basu od 32 Hz poczynając. Tandem głośników jest zaskakująco wytrzymały. Moc znamionowa Argentum 550 wynosi 100W, a moc muzyczna 150W.

Obudowa pokryta jest czarną okleiną, a front polakierowany na wysoki połysk. Pod maskownicą umieszczono aluminiową listwę z logiem firmy. Gniazda przyłączeniowe są solidne i zakręcane, akceptują wtyki bananowe i widełki. Tunel bassreflex ma ujście na tylnej ściance. Kolumna wyposażona jest w podstawki, które podklejone są gumowymi podkładkami, w które wkręcić można szpilki (opcja).

Konstrukcja

3-drożna

Rodzaj obudowy

Bass reflex (tył)

Moc ciągła/muzyczna (W)

100/150

Pasmo przenoszenia (Hz)

32-35000

Efektywność (dB/1W/1m)

88

Impedancja (Ω)

4-8

Wysokotonowy / materiał kopułki

Ø 25 mm / jedwab

Średniotonowy/materiał membrany

Ø 155 mm / polipropylen powlekany tytanem

Niskotonowy/materiał membrany

Ø 155 mm / polipropylen powlekany tytanem

Wymiary (WxSxG w cm)

860 x 165 x 250

Wykończenie

Czarny- front na wysoki połysk