PMC BB5 XBD-A SE Rose Macassaar

Aktywne konstrukcje PMC przenoszą kolumny głośnikowe na inny poziom; wzmocnienie jest precyzyjnie dopasowane do specyficznych wymogów dotyczących konstrukcji mocy kolumny i jest bezpośrednio sprzężone z jednostkami głośników w celu zapewnienia lepszej kontroli i bardziej wydajnego transferu energii.

Wyposażona w podwójną obudowę, w pełni analogowa kolumna BB5 XBD-Active, z charakterystycznymi 15-calowymi głośnikami Radial™, wyposażona jest w dużą komorę odseparowanego wzmocnienia - ponad 2400 W na kanał - z 3dB zapasem niskiej częstotliwości w porównaniu do kolumny o pojedynczej obudowie BB5 oraz charakteryzuje się reprodukcją dźwięków basowych aż do wzbudzających respekt 17Hz, co zapewnia szerszy zakres częstotliwości niż w wypadku jakiejkolwiek innej kolumny naszej produkcji. Wyjątkowo czyste dźwięki są zapewniane przez 34-mm głośnik wysokich częstotliwości opracowany przez PMC, a rewelacyjne dźwięki średnich zakresów zapewniane są przez ręcznie wykonany 75-milimetrowy głośnik kopułkowy średnich zakresów, dzięki czemu nawet najdrobniejsze detale reprodukowane są z należytą starannością.

Aktywne konstrukcje PMC przenoszą kolumny głośnikowe na inny poziom; wzmocnienie jest precyzyjnie dopasowane do specyficznych wymogów dotyczących konstrukcji mocy kolumny i jest bezpośrednio sprzężone z jednostkami głośników w celu zapewnienia lepszej kontroli i bardziej wydajnego transferu energii. Zapewnia to im większą swobodę działania, polepsza rozdzielczość, poprawia wydajność chwilową i gwarantuje, że głośnik brzmi bardziej realistycznie, naturalnie i potężnie. Aktywne systemy można również dostosować do gustu klienta i indywidualnego środowiska odsłuchowego dzięki możliwości sterowania częstotliwością. Są one również, w celu zagwarantowania ich optymalnej wydajności, dostrajane na miejscu przez przeszkolonych w naszej fabryce inżynierów instalacyjnych.