M6si Silver

Wzmacniacz zintegrowany
  • Cena netto: 9 755,28 zł / szt. 11 999,00 zł / szt.M6si

W Musical Fidelity uważamy M6si za produkt docelowy. M6si oferuje tak znakomite osiągi, wyposażenie i moc, że o ile nie poszukujecie najbardziej egzotycznej jakości dźwięku high-end, nie będziecie potrzebowali innego wzmacniacza.

Wewnątrz, M6si jest skonfigurowany jako 2 niezależne monoblokowe końcówki mocy z oddzielnym przedwzmacniaczem. W rzeczywistości jest to przedwzmacniacz z dwoma monoblokowymi końcówkami mocy, które dzielą tę samą obudowę.

M6si ma moc 220Wpc. Charakteryzuje się bardzo niskimi zniekształceniami, znakomitym współczynnikiem szumów i niezwykle płaską charakterystyką częstotliwościową. Jego wejścia to phono (MM/MC), 4 liniowe, 1 zbalansowane XLR i 1 USB 'B' do 24bit 96kHz asynchronicznie.

Kombinacja wysokiej mocy, wysokiego prądu i niezwykłej stabilności M6 oznacza, że może on z łatwością wysterować każdą kolumnę głośnikową.

W użytkowaniu trudno jest usłyszeć jakąkolwiek praktyczną różnicę pomiędzy M6si a innymi, znacznie droższymi wzmacniaczami. W prawdziwych porównaniach odsłuchowych, M6si wypada niewiarygodnie dobrze. Jeśli brzmimy to dość entuzjastycznie, to tylko dlatego, że tak po prostu jest.

Uwielbiamy konstrukcję M6si i mamy nadzieję, że wy również.

M6si w skrócie

• 220WPC
• Doskonałe osiągi techniczne
• Zdumiewająca zdolność do przenoszenia obciążeń, bezwarunkowa stabilność, wysteruje każdy głośnik
• Szeroki zakres użytecznych wejść, w tym asynchroniczne USB i przełączalne MM/MC Phono
• Wyjście przedwzmacniacza
• Wewnątrz jest to oddzielny przedwzmacniacz z dwoma niezależnymi monoblokowymi końcówkami mocy; efektywnie separowany system w pudełku
• Doskonała, solidna jakość wykonania

Wzmacniacz
Moc wyjściowa

220 W na kanał przy 8Ω

Całkowite zniekształcenia harmoniczne (+noise) <0.007 % typical 20Hz - 20 kHz
Stosunek sygnału do szumu >107dB ‘A’ - ważone
Pasmo przenoszenia +0, –0.1dB, 10Hz to 20 kHz
Wejścia
RCA

4x Line Level RCA

XLR 1x poziom liniowy XLR zbalansowany
USB 1x złącze USB typu 'B' - asynchroniczny strumień danych do 24-bit/96kHz
Wejście gramofonowe 1 x przełączalne
Trigger in

1 x

Wejście gramofonowe
Czułość

3mV nominalnie (MM), 0.4mV nominalnie (MC)

Stosunek sygnału do szumu >84dB ‘A’-ważone
Impedancja wejściowa

47kΩ (MM i MC)

Pasmo przenoszenia

RIAA/IEC ±0.5dB 20Hz-20kHz

Wyjścia
Trigger out

1x

RCA 1 x Wyjście stałe, poziom liniowy
RCA Pre

1x Zmienne

Ogólne
Wymiary (Szerokość x Wysokość x Głębokość) 440 x 125 x 400 mm
Waga (spakowany/rozpakowany) 21.3 kg / 16.6 kg

Linię M6 została zaprojektowana tak, by stała się sercem domowej rozrywki, łącząc moc, wydajność i przyszłościowe funkcje w pięknie zbudowanych komponentach, które będą nas cieszyć przez lata. Seria obejmuje odtwarzacz CD, DAC, wzmacniacz zintegrowany, przedwzmacniacz i wzmacniacz mocy, a każdy z tych produktów jest pełen innowacji - umożliwiając dostarczenie tego co najlepsze zarówno z tradycyjnych płyt jak i nowoczesnych strumieni cyfrowych. Bez względu na styl i źródło muzyki, które kochasz, seria M6 jest gotowa zaserwować Ci ją bezbłędnie. Wyjątkowe talenty soniczne M6 idą w parze z najwyższej jakości wykonaniem i wykończeniem: to high-endowe hi-fi, z którego będziesz dumny - a wszystko to w przystępnej cenie.