M6s PRE Black

Przedwzmacniacz
  • Cena netto: 7 153,66 zł / szt. 8 799,00 zł / szt.

M6s PRE

M6s PRE jest efektywnie preampem bez ograniczeń. Jego szeroki zakres wejść, w połączeniu z doskonałymi osiągami, oznacza, że może on stanowić serce niemal każdego systemu, niezależnie od ceny.

Jest to konstrukcja pracująca w czystej klasie A, zdolna do wysterowania dowolnego wzmacniacza mocy, przy użyciu kabla o dowolnej długości. Sam w sobie jest łatwy do zasilania, co czyni go jeszcze bardziej elastycznym.

M6s PRE wyposażono w szereg wejść sygnałowych, odpowiednich zarówno dla tradycyjnych jak i nowoczesnych źródeł muzyki. Wyposażono go w stopień gramofonowy MM/MC, dwa wejścia zbalansowane, trzy złącza liniowe, w pełni skonfigurowaną pętlę tape in/out oraz cyfrowe gniazdo USB.Zarówno na wejściach zbalansowanych jak i liniowych dostępne są opcje obejścia kina domowego.

Zarówno na wejściach zbalansowanych jak i liniowych dostępne są opcje obejścia kina domowego.

Osiągi są oszałamiające. M6s PRE brzmi słodko, czysto i szybko, z mocnym, rozciągniętym basem. Nic dziwnego, że w swojej recenzji Hi-Fi+, Alan Sircom pochwalił M6s PRE za bycie "zarówno doskonałym jak i doskonałym stosunkiem jakości do ceny".

Przedwzmacniacz
Całkowite zniekształcenia harmoniczne (+noise) - single ended

<0.005%

Całkowite zniekształcenia harmoniczne (+noise) - XLR zbalansowane <0.004%
Stosunek sygnału do szumu >96dB ‘A’-ważone
Pasmo przenoszenia +0, –1dB, 10Hz to 80 kHz
Wejścia
Wejście gramofonowe

1x MM/MC RCA / Phono

XLR 2x XLR Zbalansowane o poziomie liniowym
RCA 4x RCA / Phono Poziom liniowy
USB Złącze USB typu 'B' dla komputera/PDA
Wejście gramofonowe
Czułość

3mV nominalnie (MM), 0.4mV nominalnie (MC)

Stosunek sygnału do szumu >84dB ‘A’-ważone
Impedancja wejściowa

47kΩ (MM i MC)

Pasmo przenoszenia

RIAA/IEC ±0.5dB 20Hz-20kHz

Ogólne
Wymiary (Szerokość x Wysokość x Głębokość) 440 x 126 x 400 mm
Waga (spakowany/rozpakowany) 16 kg / 11.4 kg

Linię M6 została zaprojektowana tak, by stała się sercem domowej rozrywki, łącząc moc, wydajność i przyszłościowe funkcje w pięknie zbudowanych komponentach, które będą nas cieszyć przez lata. Seria obejmuje odtwarzacz CD, DAC, wzmacniacz zintegrowany, przedwzmacniacz i wzmacniacz mocy, a każdy z tych produktów jest pełen innowacji - umożliwiając dostarczenie tego co najlepsze zarówno z tradycyjnych płyt jak i nowoczesnych strumieni cyfrowych. Bez względu na styl i źródło muzyki, które kochasz, seria M6 jest gotowa zaserwować Ci ją bezbłędnie. Wyjątkowe talenty soniczne M6 idą w parze z najwyższej jakości wykonaniem i wykończeniem: to high-endowe hi-fi, z którego będziesz dumny - a wszystko to w przystępnej cenie.