M6 Encore 225 Black

System all-in-one

Musical Fidelity Encore 225 jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce połączyć niesamowitą moc, realizm i zaangażowanie emocjonalne wzmacniacza M6si z wysokiej jakości odtwarzaczem CD M3 wraz z nieograniczonym dostępem do serwisów streamingowych i radia internetowego.

Budowa i konstrukcja

Encore 225 jest łatwy i intuicyjny w obsłudze. Posiada 225 watów na kanał i ogromny zakres możliwości. Jego główne cechy to: ponadczasowe komponenty, masywna obudowa jakość z jakiej znane są produkty Musical Fidelity oraz otwarte oprogramowanie, które zapewnia dostęp do nowoczesnych serwisów streamingowych. Z drugiej strony, dostępne są wszystkie tradycyjne opcje wejść i wyjść, tak aby uczynić z Encore'a filar Waszego systemu muzycznego. Będziecie mogli cieszyć się znakomitą wydajnością, bogatym wyposażeniem i mocą tego sprzętu, bez względu na to jakie zmiany nastąpią w sektorze cyfrowego streamingu i jakie usługi będą dostępne w przyszłości.Pełnokolorowy wyświetlacz z przyciskami sprzętowymi na panelu przednim

Wszystkie funkcje Encore są dostępne z poziomu panelu przedniego! Przeglądanie i odtwarzanie plików za posrednictwem serwisów streamingowych może być kontrolowane za pomocą panelu przedniego! Możliwość przeglądania serwisów streamingowych za pomocą przycisków na panelu przednim (lub pilota na podczerwień) sprawia, że Encore jest całkowicie wyjątkowy i idealny dla każdego, kto ceni sobie tradycyjną, wysokiej klasy jakość wykonania i szybki dostęp bez konieczności posiadania telefonu lub aplikacji w pobliżu!Sterowanie za pomocą aplikacji Squeezebox

Odtwarzaczem Encore można wygodnie sterować za pomocą aplikacji w telefonie lub urządzeniu mobilnym. Przeglądaj mnóstwo serwisów strumieniowych i radia internetowego w łatwy i szybki sposób za pomocą wybranej aplikacji Squeezebox!

Różnorodne opcje sterowania i możliwość pełnej kontroli nad odtwarzaczem Encore na panelu przednim sprawiają, że jest on uniwersalny i odporny, jak żaden inny produkt do cyfrowej transmisji strumieniowej. Za 20 lat, kiedy infrastruktura cyfrowa będzie zupełnie inna niż dziś, Twój Encore będzie nadal odtwarzał muzykę tak, jak pierwszego dnia.Encore 225 to:

• Najnowocześniejszy wzmacniacz zintegrowany z 3 wejściami analogowymi, 4 wejściami cyfrowymi
• Wbudowany wzmacniacz M6si
• Wbudowany odtwarzacz CD M3
• Wysokiej jakości aluminiowa obudowa z przyciskami sprzętowymi na froncie, o nieskazitelnej jakości wykonania
• Duży, kolorowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości umożliwia łatwe i intuicyjne sterowanie
• Pełna kontrola za pomocą przycisków sprzętowych na panelu przednim, pilot na podczerwień, aplikacja Squeezebox Apps i interfejs internetowy
• Radio internetowe
• Przesyłanie strumieniowe Tidal/Qobuz/Spotify

Wzmacniacz
Moc wyjściowa

225 W na kanał przy 8Ω

Całkowite zniekształcenia harmoniczne (+noise)

<0.007 % typowo 20Hz - 20 kHz

Stosunek sygnału do szumu >107dB ‘A’ - ważony
Pasmo przenoszenia +0, –0.1dB, 10Hz to 20 kHz
Wejścia
RCA

x3 liniowe 300mV nominalnie 2V typowo do 7V rms

Optyczne

x2 S/PDIF 24 bit do 192kHz

Koaksjalne x2 S/PDIF 24-bitowe wejścia do 192kHz
USB 3.0 typu 'A' x1
USB 3.0 typu "B" x1 (do przyszłej rozbudowy)
USB2.0 typ 'A' x3 (1 z przodu, 2 z tyłu)
Złącze Ethernet

10/100/1000 Base-T

Wyjścia
RCA Line

1x poziom liniowy STAŁY 2.0V @ 0dBFS (300mV rms nominalnie, >6V rms max)

RCA Pre 1x line level PREAMP variable outputs (>6V rms max) (Preamp gain, line input to PREAMP outputs is 4.5x (13dB) at maximum volume)
Wyjście słuchawkowe

Odpowiednie dla słuchawek o impedancji 8 ohm do nieskończoności. (Wyjście słuchawkowe posiada niezależne ustawienie głośności)

Wyjścia głośnikowe 1 para wtyków bananowych 4mm na kanał
Optyczne x1 S/PDIF 24-bit do 192kHz
Koaksjalne x1 S/PDIF 24-bitowe wyjście do 192kHz
USB2.0 typ 'A' x 3 (1 z przodu, 2 z tyłu)
Pamięć wewnętrzna

Dysk twardy 2,5" 1 TB SATA II (w zestawie) lub SSD (możliwość rozbudowy w przyszłości)

Ogólne
Wymiary (Szerokość x Wysokość x Głębokość) 440 x 125 x 400
Waga (zapakowany) 23 kg