One Cleaning Solution

Środek czyszczący

Nie masz urządzenia do czyszczenia płyt? ONE Cleaning Solution marki Mobile Fidelity Sound Lab przybywa z pomocą jako najlepszy, najprostszy, jednostopniowy płyn do czyszczenia płyt

Płyn czyszczący ONE Cleaning Solution marki Mobile Fidelity Sound Lab przychodzi na ratunek miłośnikom analogów, którzy nie posiadają systemu odkurzania płyt. Mobile Fidelity Sound Lab opracowało specjalną formułę, która oparta jest o szybkoschnący alkohol laboratoryjny, dzięki czemu ONE okazuje się niezwykle skutecznym środkiem czyszczącym, który rozpuszcza zabrudzenia, a następnie odparowuje, zabierając ze sobą wszystkie pozostałości. ONE nie wymaga spłukiwania czy długich sesji suszenia. Twoja płyta wysycha w kilka chwil i jest ponownie gotowa do odtworzenia. ONE znacznie redukuje szumy, odsłaniając cichsze, ciemniejsze tło, zapewnia płynny, bogatszy balans dźwiękowy oraz zwiększony zakres dynamiczny. Instrumentom nadana zostaje moc, nagranie nabiera oddechu, dzięki czemu twoje doświadczenie muzyczne stanie się jeszcze intensywniejsze. Zastosowanie płynu ONE marki Mobile Fidelity Sound Lab przyczyni się do zachowania w świetnym stanie twojej kolekcji płyt analogowych .

Wiele środków czyszczących na bazie alkoholu zawiera substancje zapachowe lub oleje. Te zanieczyszczające elementy nie powinny się znajdować nawet w pobliżu twoich cennych płyt. Podczas procesu czyszczenia zanieczyszczenia te pozostają na powierzchni płyty w postaci powłoki oraz w jej rowkach, przyciągając cząsteczki i zniekształcając dźwięk. ONE nie zawiera substancji zapachowych, olejków ani zanieczyszczeń. Alkohol klasy laboratoryjnej używany w ONE jest filtrowany pod kątem wyłapywania cząstek o wielkości co najmniej czterech mikronów.