MoFi Electronics MasterPhono

Jedyny przedwzmacniacz gramofonowy, jakiego kiedykolwiek będziesz potrzebować!

Stworzony przez miłośników winyli dla tych, którzy chcą dokładnie odkryć i doświadczyć prawdziwej muzyki osadzonej głęboko w rowkach ich kolekcji winylowych płyt LP.

Dowiedz się więcej o nowym przedwzmacniaczu gramofonowym MasterPhono

 

PODNIESIENIE JAKOŚCI ODTWARZANIA PŁYT WINYLOWYCH DZIĘKI PRECYZYJNEJ INŻYNIERII

 

Stworzony we współpracy z szanowanym inżynierem dźwięku Peterem Madnickiem, znanym ze swojego wyjątkowego wkładu w wysokiej klasy przemysł audio, w pełni analogowy przedwzmacniacz MasterPhono jest świadectwem jego doświadczenia.

 

Misja stojąca za MasterPhono była jednoznaczna: odtworzyć integralność dźwiękową, która charakteryzuje słynne reedycje winylowe MFSL. Ponad rok skrupulatnych badań, rozwoju i prototypowania został zainwestowany w osiągnięcie tego wzniosłego celu. Projektant Peter Madnick podkreśla,

 

"Nawet z 45-letnim doświadczeniem, jestem podekscytowany współpracą z MoFi nad projektem takim jak ten - czymś wyjątkowym, zaprojektowanym i zbudowanym w Ameryce - który zapewnia wysokiej klasy wydajność dla ludzi, którzy kochają muzykę i winyl. Mam szczerą nadzieję, że sami będziecie mogli doświadczyć MasterPhono".

 

WSZECHSTRONNE WEJŚCIA, NIESKOŃCZONE PEJZAŻE DŹWIĘKOWE

Jednym z najbardziej niezwykłych aspektów MasterPhono jest jego wszechstronność. Dzięki oddzielnym wejściom i zbalansowanym, a także single-ended wyjściom, przedwzmacniacz ten oferuje wiele konfigurowalnych przez użytkownika ustawień, z których wszystkie są intuicyjnie dostępne za pośrednictwem panelu przedniego. Analogowe mierniki na panelu przednim ucieleśniają prawdziwą esencję analogowego dziedzictwa MasterPhono. W szczególności wejście USB otwiera drzwi do przyszłych funkcji i aktualizacji oprogramowania, zapewniając przyszłościowe wrażenia.

Wzmocnienie

Możliwość wyboru wzmocnienia dla MM lub MC 40db, 50db, 60db, 70db 

THD

10mV@1KHZ MM low: 0.005% A-Weighted

10mV@1KHZ MM high: 0.005% A-Weighted

1mV@1KHZ MC low: 0.010% A-Weighted

1mV@1KHZ MC high: 0.013% A-Weighted 

Obciążenie

15 Ohm, 30 Ohm, 50 Ohm, 75 Ohm, 100 Ohm, 500 Ohm, 1K Ohm, 10K Ohm, 47K Ohm+150pF, & "Niestandardowe"

Maks. wyjście

@1% THD, 10 V RMS 

Dokładność RIAA 

-+/- 0,05 dB

Pasmo przenoszenia 

10Hz-50KHz ±0.20dB

Stosunek sygnału do szumu

93dB (MM), 85dB (MC)

Wymiary (szer. x wys. x gł.)

17" x 3,5" x 15,75"  (43,2 x 8,9 x 40 cm)

Waga

15 funtów / 6,8 kg