Kimber Kable

Od ponad trzech dekad Kimber Kable przoduje w przemyśle kablowym audio/video w zakresie technologii i precyzji produkcji. Jesteśmy obecnie jeszcze bardziej zaangażowani w tworzenie produktów o wybitnej charakterystyce technicznej i o wspaniałych osiągach.

Produkty Kimber Kable są tworzone przy zastosowaniu opracowanego przez nas procesu inżynieryjnego OSCaR™. OSCaR™ to skrót od Objective Subjective Correlation and Results. Dzięki temu procesowi dokonujemy godnego szacunku i istotnego połączenia pomiędzy pomiarami naukowymi a wrażeniami odsłuchowymi. Proces ten jest wspomagany w wielkim stopniu przez naszą wyjątkowo zaawansowaną placówkę laboratoryjną, uznawaną za jedną z lepiej wyposażonych w przemyśle audio. Dodatkowo, Kimber Kable posiada bogatą bibliotekę naukową, która zapewnia naszemu zespołowi inżynierów dostęp do przeszłych badań oraz najnowszych technologii.

Nasza pasja do kabli zakorzeniona jest w prostej filozofii: opracowywaniu i tworzeniu produktów, które zapewniają najwyższą korelację osiągów i ceny. Osiągnięcie tego celu z każdym z naszych produktów wymaga wyjątkowego poświęcenia zespołu inżynierów i pracowników. Filozofia ta wymaga od nas inwestowania dużego procentu naszych zasobów w technologiczny rozwój, pogłębione badania i innowacyjne techniki produkcyjne.

Mamy nadzieje, że przewody zaprezentowane w tej broszurze pomogą wzbogacić twoje doświadczenia kina domowego. Jeśli twoja pasja dla prezentacji muzyki lub video zwiększy się, tak jak zwiększyła się nasza, oznaczać to będzie osiągnięcie naszego celu. Nic nie może się równać doświadczeniu koncertu muzycznego zaprezentowanego z pełnią naturalnego muzycznego tembru, realistycznej tonalności i pełnowymiarowością. Doświadczenia te zmieniły nasze życia i utwierdziły nas w uczynieniu z reprodukcji dźwięku i video naszego celu życia.

Kimber Kable

KWIK 16
Kimber Kable
Przewód instalacyjny
30,00 zł
KWIK 12
Kimber Kable
Przewód instalacyjny
45,00 zł
Kimber Kable 4PR
Kimber Kable
50,00 zł
4VS
Kimber Kable
Base Series
80,00 zł
Kimber Kable TONIK
Kimber Kable
99,00 zł
8PR
Kimber Kable
Przewód głośnikowy
100,00 zł
Kimber Kable TIMBRE
Kimber Kable
119,00 zł
Kimber Kable PBJ
Kimber Kable
119,00 zł
8VS
Kimber Kable
Base Series
149,00 zł
4TC
Kimber Kable
Przewód głośnikowy - Ascent Series
189,00 zł
Kimber Kable V21 0,5m
Kimber Kable
339,00 zł
Kimber Kable 8TC
Kimber Kable
349,00 zł