F502SP Gloss Black para

Podłogowe kolumny głośnikowe

Fyne Audio wprowadza do swojej oferty nowy model kolumn głośnikowych o oznaczeniu - F502SP, które są ulepszoną wersją uznanych na całym świecie konstrukcji F502.

Przetwornik IsoFlare™, zastosowany w F502SP, zawiera calową magnezową kopułkę wysokotonową napędzaną magnesem neodymowym i unikalny element wyprowadzający wysokie tony, który tworzy z membraną wykonaną z włóknistej celulozy i opartej na zawieszeniu FyneFlute™, akustyczną jedność. Zapewnia to bardzo stabilną charakterystykę kierunkową i równomierne przetwarzanie wszystkich częstotliwości w zakresie dźwięków reprodukowanych przez system. Takie rozwiązanie to punktowe źródło dźwięku.

Ośmiocalowy IsoFlare™, wsparty ośmiocalowym przetwornikiem basowym, w połączeniu z ciężką, solidną aluminiową plintą o konstrukcji „kanapkowej” BassTrax i zaawansowaną zwrotnicą zawierającą elementy stosowane w produktach z linii „F700”, zapewnia wysoką wytrzymałość i dynamikę odtwarzania, ponadprzeciętną precyzję, głęboki bas i perfekcyjne odwzorowanie efektów stereofonicznych.

FyneAudio F502SP dostępne są jako: czarne bądź białe wykończone na wysoki połysk oraz oklejone luksusowym fornirem orzechowym i wykończone również na wysoki połysk.

Moc ciągła 100 W
Skuteczność 92dB (2.83 Volt @ 1m)
Zalecana moc wzmacniacza 30 - 200 W
Impedancja 8Ω
Pasmo przenoszenia 30 - 34 000 Hz
Typ zwrotnicy bi-wired; filtr 2 rzędu dolnoprzepustowy; filtr 1 rzędu górnoprzepustowy
Częstotliwość podziału zwrotnicy 250Hz i 1.7kHz
Głośnik średniotonowy magnezowa kopułka wysokotonowa napędzana magnesem neodymowym o średnicy 25mm; zawieszenie FyneFlute™
Gł. niskotonowy 1 x IsoFlare™ - punktowe źródło dźwięku - membrana niskośredniotonowa wykonana z włóknistej celulozy o średnicy 200mm
Rodzaj 2 ½ drożna, dyfusor BassTrax™ Tractrix promieniujący w dół, system z dwoma komorami wewnętrznymi
Wykończenia Piano Gloss Walnut / Piano Gloss Black / Piano Gloss White
Wymiary (S x W x G) 338 x 1110 x 380 mm
Waga 30.4 kg