PHONO SIGNATURE

Przedwzmacniacz gramofonowy
  • Cena netto: 6 503,25 zł / szt. 7 999,00 zł / szt.

Nowy Phono Signature jest prawdopodobnie najbardziej zaawansowanym stopniem korekcyjnym phono dostępnym na całym świecie do dziś.

Cztery wejścia gramofonowe
Cztery wejścia pozwalają słuchaczowi łatwo przełączać się między podłączonymi gramofonami i porównywać je a także wkładki w jakie są wyposażone . Każde wejście może być regulowane w zakresie; MM lub MC, poziomu sygnału, rezystancji i pojemności. Ustawienia są dogodnie zapisane w pamięci w celu wykorzystania ich w przyszłości.

Wyświetlacz poziomu
Mierniki poziomu wyjścia sygnału stereo pracujące w czasie rzeczywistym umożliwiają dokładną regulację wzmocnienia. Pozwoli to na optymalizację czułości wejścia dostępnego z poziomu systemu dla każdej wkładki MC. Uchroni to przed przesterowaniem.

Możliwość rozbudowy o PSX-R2
Dodatkową wydajność będzie można osiągnąć poprzez podłączenie opcjonalnego zewnętrznego zasilacza PSX-R2. Zapewni to bardzo stabilne zasilanie prądem stałym dla wzmocnienia sygnału.

Bezkompromisowość w komponentach ścieżki sygnałowej
Przy filtrowaniu pasywnym RIAA* zostały użyte kondensatory poliestrowe metalizowane o bardzo wysokich parametrach. Pozwala to na osiągnięcie najwyższego poziomu dokładności i wydajności.

Więcej informacji
Phono Signature został zaprojektowany tak, aby umożliwić trwale połączenie maksymalnie czterech gramofonów. Wiemy, że wielu entuzjastów winyli korzysta z kilku gramofonów, ramion lub wkładek dla różnych nagrań. Każde z czterech wejść, może zostać dokładnie dopasowane do wkładki zgodnie z jej specyfikacją oraz preferencjami użytkownika. Dla wkładek MC możliwa jest korekta czułości wejścia, rezystancji i pojemności. Dodatkowo przełączalny filtr osnowy pozwala zmaksymalizować wydajność wzmacniacza. Zdalne sterowanie pozwala na regulację wszystkich głównych opcji z pozycji fotela słuchacza.

Wejścia analogowe 6 par Analogowych RCA (4 gramofonowe)
Wyjścia cyfrowe 1 x Optyczne, 1 x Koaksjalne
Wyjście analogowe 1 x para analogowych RCA, 1 x para zbalansowanych XLR
Port komunikacyjny MC-BUS do komunikacji z innymi komponentami Cyrus
Opcjonalne zasilanie PSX-R
Wymiary (S x W x G) 215 x 73 x 360 mm
Waga 4,10 kg