Cyrus

Firma Cyrus wystartowała w 1983 roku w Huntingdon w hrabstwie Cambridge. Pierwszymi produktami wprowadzonymi do sprzedaży były wzmacniacze modele: One i Two. W ciągu ostatnich 30 lat firma kierując się wiedzą fachową i doświadczeniem w zakresie audio, rozwijała wiele własnych konstrukcji wpływając tym samym na rozwój branży audio na świecie.

Do dzisiaj wszystkie produkty Cyrus są tworzone, strojone i produkowane w siedzibie firmy znajdującej się we wschodniej Anglii, co nie jest sytuacją często spotykaną w procesie wytwarzania produktów konsumenckich.

Firma jest przedsięwzięciem prywatnym stworzonym i prowadzonym zgodnie z zasadą która mówi, że podobnie jak nasi konsumenci, skupiamy się na wysokiej jakości stereofonicznych systemach muzycznych zapewniających całkowicie prawdziwe i naturalne odtwarzanie dźwięków.

W świecie w którym 99% produkcji sprzętu audio odbywa się w krajach o niskich kosztach wytwarzania, Cyrus wybrał na stworzenie swojej siedziby hrabstwo Cambridge, w którym edukacja i najbardziej zaawansowane technologie tworzą otoczenie sprzyjające zebraniu zespołu ludzi posiadających głęboką wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie przy tworzeniu urządzeń audio. Nowoczesny proces produkcji oznacza, że w Anglii mogą być wytwarzane na małą skalę urządzenia klasy Premium. Takie specyficzne usytuowanie siedziby firmy zapewnia jej natychmiastowy dostęp do najnowszych technologii.

Cyrus to niezwykła firma, dążąca do produkcji wyrobów osiągających znacznie więcej niż tylko prostą funkcjonalność, w której pracują entuzjaści kochający muzykę.

Niemal wszystkie produkty firmy wbudowane są w legendarną obudowę Cyrus, co stało się wizytówką firmy, a także ikoną w świecie dźwiękowym rozumiejącym ich ponadczasowy styl. Klasyczna konstrukcja jest formowana pod ogromnym ciśnieniem, a po ostudzeniu ręcznie wykańczana. Unikalny odlew stanowi mocną i sztywną konstrukcję zapewniającą, że produkty firmy są odporne na zakłócenia zewnętrzne i bardzo wytrzymałe.

Cyrus

PSU-XR
Cyrus
Zasilacz
ONE LINEAR
Cyrus
Podstawkowe kolumny głośnikowe
1 999,00 zł / para
Moduł QXR
Cyrus
Interfejs cyfrowy
2 999,00 zł / szt.
ONE
Cyrus
Wzmacniacz cyfrowy
4 199,00 zł / szt.
PSX-R2
Cyrus
Zasilacz zewnętrzny
4 499,00 zł / szt.
CDt
Cyrus
Transport CD
4 999,00 zł / szt.
6 DAC
Cyrus
Wzmacniacz zintegrowany
4 999,00 zł / szt.
ONE HD
Cyrus
Wzmacniacz cyfrowy
5 799,00 zł / szt.
Pre2 DAC
Cyrus
Przedwzmacniacz i DAC
5 999,00 zł / szt.
CDi
Cyrus
Odtwarzacz CD
6 299,00 zł / szt.
X POWER
Cyrus
Końcówka mocy
6 999,00 zł / szt.
ONE CAST
Cyrus
Zintegrowany wzmacniacz cyfrowy
6 999,00 zł / szt.