Cyrus

Firma Cyrus wystartowała w 1983 roku w Huntingdon w hrabstwie Cambridge. Pierwszymi produktami wprowadzonymi do sprzedaży były wzmacniacze modele: One i Two. W ciągu ostatnich 30 lat firma kierując się wiedzą fachową i doświadczeniem w zakresie audio, rozwijała wiele własnych konstrukcji wpływając tym samym na rozwój branży audio na świecie.

Do dzisiaj wszystkie produkty Cyrus są tworzone, strojone i produkowane w siedzibie firmy znajdującej się we wschodniej Anglii, co nie jest sytuacją często spotykaną w procesie wytwarzania produktów konsumenckich.

Firma jest przedsięwzięciem prywatnym stworzonym i prowadzonym zgodnie z zasadą która mówi, że podobnie jak nasi konsumenci, skupiamy się na wysokiej jakości stereofonicznych systemach muzycznych zapewniających całkowicie prawdziwe i naturalne odtwarzanie dźwięków.

W świecie w którym 99% produkcji sprzętu audio odbywa się w krajach o niskich kosztach wytwarzania, Cyrus wybrał na stworzenie swojej siedziby hrabstwo Cambridge, w którym edukacja i najbardziej zaawansowane technologie tworzą otoczenie sprzyjające zebraniu zespołu ludzi posiadających głęboką wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie przy tworzeniu urządzeń audio. Nowoczesny proces produkcji oznacza, że w Anglii mogą być wytwarzane na małą skalę urządzenia klasy Premium. Takie specyficzne usytuowanie siedziby firmy zapewnia jej natychmiastowy dostęp do najnowszych technologii.

Cyrus to niezwykła firma, dążąca do produkcji wyrobów osiągających znacznie więcej niż tylko prostą funkcjonalność, w której pracują entuzjaści kochający muzykę.

Niemal wszystkie produkty firmy wbudowane są w legendarną obudowę Cyrus, co stało się wizytówką firmy, a także ikoną w świecie dźwiękowym rozumiejącym ich ponadczasowy styl. Klasyczna konstrukcja jest formowana pod ogromnym ciśnieniem, a po ostudzeniu ręcznie wykańczana. Unikalny odlew stanowi mocną i sztywną konstrukcję zapewniającą, że produkty firmy są odporne na zakłócenia zewnętrzne i bardzo wytrzymałe.

Cyrus

X POWER
Cyrus
Końcówka mocy
5 999,00 zł
STREAM Xa
Cyrus
Odtwarzacz strumieniowy
6 999,00 zł
STREAM X SIGNATURE
Cyrus
Odtwarzacz strumieniowy
7 999,00 zł
STEREO 200
Cyrus
Stereofoniczny wzmacniacz hybrydowy
8 999,00 zł
PSX-R2
Cyrus
Zasilacz zewnętrzny
3 999,00 zł
Pre2 DAC QXR
Cyrus
Przedwzmacniacz i DAC
8 499,00 zł
Pre2 DAC
Cyrus
Przedwzmacniacz i DAC
5 799,00 zł
PHONO SIGNATURE
Cyrus
Przedwzmacniacz gramofonowy
7 499,00 zł
ONE LINEAR
Cyrus
Podstawkowe kolumny głośnikowe
3 699,00 zł
ONE HD
Cyrus
Wzmacniacz cyfrowy
3 799,00 zł
ONE CAST
Cyrus
Zintegrowany wzmacniacz cyfrowy
5 399,00 zł
ONE
Cyrus
Wzmacniacz cyfrowy
2 699,00 zł