Cyrus

Firma Cyrus wystartowała w 1983 roku w Huntingdon w hrabstwie Cambridge. Pierwszymi produktami wprowadzonymi do sprzedaży były wzmacniacze modele: One i Two. W ciągu ostatnich 30 lat firma kierując się wiedzą fachową i doświadczeniem w zakresie audio, rozwijała wiele własnych konstrukcji wpływając tym samym na rozwój branży audio na świecie.

Do dzisiaj wszystkie produkty Cyrus są tworzone, strojone i produkowane w siedzibie firmy znajdującej się we wschodniej Anglii, co nie jest sytuacją często spotykaną w procesie wytwarzania produktów konsumenckich.

Firma jest przedsięwzięciem prywatnym stworzonym i prowadzonym zgodnie z zasadą która mówi, że podobnie jak nasi konsumenci, skupiamy się na wysokiej jakości stereofonicznych systemach muzycznych zapewniających całkowicie prawdziwe i naturalne odtwarzanie dźwięków.

W świecie w którym 99% produkcji sprzętu audio odbywa się w krajach o niskich kosztach wytwarzania, Cyrus wybrał na stworzenie swojej siedziby hrabstwo Cambridge, w którym edukacja i najbardziej zaawansowane technologie tworzą otoczenie sprzyjające zebraniu zespołu ludzi posiadających głęboką wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie przy tworzeniu urządzeń audio. Nowoczesny proces produkcji oznacza, że w Anglii mogą być wytwarzane na małą skalę urządzenia klasy Premium. Takie specyficzne usytuowanie siedziby firmy zapewnia jej natychmiastowy dostęp do najnowszych technologii.

Cyrus to niezwykła firma, dążąca do produkcji wyrobów osiągających znacznie więcej niż tylko prostą funkcjonalność, w której pracują entuzjaści kochający muzykę.

Niemal wszystkie produkty firmy wbudowane są w legendarną obudowę Cyrus, co stało się wizytówką firmy, a także ikoną w świecie dźwiękowym rozumiejącym ich ponadczasowy styl. Klasyczna konstrukcja jest formowana pod ogromnym ciśnieniem, a po ostudzeniu ręcznie wykańczana. Unikalny odlew stanowi mocną i sztywną konstrukcję zapewniającą, że produkty firmy są odporne na zakłócenia zewnętrzne i bardzo wytrzymałe.

Cyrus

Moduł QXR
Cyrus
Interfejs cyfrowy
2 999,00 zł / szt.
PSU-XR
Cyrus
Zasilacz
Pre-XR
Cyrus
Przedwzmacniacz
23 999,00 zł / szt.
i9-XR
Cyrus
Wzmacniacz zintegrowany
19 999,00 zł / szt.
i7-XR
Cyrus
Wzmacniacz zintegrowany
14 999,00 zł / szt.
CDt-XR
Cyrus
Transport CD
14 999,00 zł / szt.
CDi-XR
Cyrus
Odtwarzacz CD
12 499,00 zł / szt.
6 DAC QXR
Cyrus
Wzmacniacz zintegrowany
7 999,00 zł / szt.
6 DAC
Cyrus
Wzmacniacz zintegrowany
4 999,00 zł / szt.
PSX-R2
Cyrus
Zasilacz zewnętrzny
4 499,00 zł / szt.
ONE CAST
Cyrus
Zintegrowany wzmacniacz cyfrowy
6 999,00 zł / szt.
STREAM Xa
Cyrus
Odtwarzacz strumieniowy
7 999,00 zł / szt.