VK-655SE Black

Wzmacniacz mocy

Purystyczne podejście, prawdziwa konstrukcja dual-mono

W pełni zbalansowany wzmacniacz mocy VK-655SE jest najwyższym wyrazem technologicznego doświadczenia firmy BAT w tworzeniu najdoskonalszych wzmacniaczy. Jest on dostępny w konfiguracji stereo lub monoblokowej, posiada tylko dwa bloki wzmocnienia wysokiej mocy, zerowe sprzężenie zwrotne i czysto symetryczną konstrukcję. Prawdziwe dual-mono z niezależnymi podzespołami kanałów, transformatorami mocy i oddzielnymi przewodami zasilającymi dla lewego i prawego kanału. VK-655SE oparty jest na purystycznym podejściu do reprodukcji muzyki i zapewnia maksymalną szerokość i głębokość sceny dźwiękowej. Mikro- i makro-dynamika jest odtwarzana z niezrównaną łatwością. Zmodyfikowany zasilacz wyposażony jest w kondensatory olejowe drugiej generacji, dzięki czemu radykalnie obniżony jest poziom szumów, a odtwarzanie jest płynne i dopracowane harmonicznie.

 

Potężna moc: energia, która unosi większość głośników ponad powierzchnię

Elegancka ścieżka sygnału w VK-655SE jest zgodna z purystycznym podejściem firmy BAT polegającym na wykorzystaniu zerowego ujemnego sprzężenia zwrotnego w celu uzyskania szerokiego pasma i liniowości obwodu. Jego obwód oparty jest całkowicie N-kanałowym tranzystorze MOSFET. Dzięki swej wysokoprądowej konstrukcji, która oferuje moc 600 watów na kanał przy obciążeniu czterech omów, VK-655SE może z łatwością napędzać większość wyprodukowanych kiedykolwiek głośników. Wersja monoblokowa podwaja tę wartość i kryje w sobie 1800 dżuli energii - wystarczającej do uniesienia większości głośników ponad metr nad podłożem! Wysoka moc połączona z potężna energią.

 

Zachwycająca reprodukcja muzyki: szybkość, moc, dynamika

Dynamiczna reakcja pozostaje najbardziej odczuwalną różnicą pomiędzy muzyką na żywo i odtwarzaną. VK-655SE łączy szybkość, moc i zakres dynamiczny z rozszerzoną, pełną głębi sceną dźwiękową i wyjątkową wiernością w zakresie barwy i tekstury zarówno instrumentów jak i partii wokalnych. Dźwięk wzmacniacza mocy VK-655SE, podobnie jak wzmacniacza REX 3 łączy to samo dążenie do wprawiające w zachwyt reprodukcji muzyki niezależnie od zastosowanych urządzeń. Dzięki wykorzystaniu wyłącznie najwyższej jakości części, BAT pozwala VK-655SE uzyskać niezwykle przejrzysty wgląd w każdą odtwarzaną muzykę. Przyszedł czas, aby ten zniewalający dźwięk stał się również twoim udziałem!

Output per channel at 8Ω/4Ω 300W / 600W
Conversion to Mono? Factory Only
Output in Mono Configuration 8Ω/4Ω 400W / 700W
Frequency Response 3Hz to 250kHz
THD at full power 0.2%
Input Impedance - stereo version 100 kΩ
Input Impedance - mono version 50 kΩ
Gain (Nominal into 8Ω) 26dB
Tube Complement n/a
Number of Power Cords 2
Remote Control 12V Trigger Input & Output
Power Consumption (Idle/Full Power) 400W/2000W
Dimensions 9" x 9.5" x 23.5"
Weight 120lb.