VK-56 Silver

Lampowy wzmacniacz mocy
  • Cena netto: 21 137,40 zł / szt. 25 999,00 zł / szt.

Kompaktowa obudowa, wybitne osiągi, oszałamiająca dostępność cenowa.

Balanced Audio Technology VK-56 reprezentuje skrupulatne zastosowanie nowoczesnych zasad projektowania w celu opracowania kompaktowego, przystępnego cenowo i niezwykle łatwego w obsłudze lampowego wzmacniacza mocy, który ustanawia nowy standard muzykalności w swojej klasie. Rezultatem jest unikalne połączenie w pełni zbalansowanej, w pełni triodowej topologii, automatycznego biasu poszczególnych lamp wyjściowych oraz cudownie prostej ścieżki rozbudowy do trybu monoblokowego - a wszystko to w obudowie bardziej kompaktowej niż jakikolwiek poprzedni wzmacniacz lampowy BAT. Ponadto, VK-56 dostępny jest w srebrnej wersji kolorystycznej, zawierającej srebrną płytę czołową i pasującą do niej tylną ściankę.

 

Wyposażony w tę samą wysokoprądową lampę, co flagowy wzmacniacz mocy BAT.

Wielu klientów BAT-a prosiło o mniejszy i bardziej przystępny cenowo wzmacniacz lampowy, który spełniałby nasze rygorystyczne standardy konstrukcyjne, a jednocześnie zapewniałby oddech życia w muzyce charakterystyczny dla brzmienia BAT-a. VK-56 jest odpowiedzią na ich marzenia. Dzięki zastosowaniu tej samej wysokoprądowej, podwójnej triody 6C33C-B, zastosowanej we flagowym wzmacniaczu mocy BAT REX II, VK-56 (w konfiguracji 55Wpc stereo, 110Wpc monobloki) dostarcza wysokoprądowego kopa, niezbędnego do wysterowania nawet trudnych, niskoimpedancyjnych obciążeń głośnikowych. Można po prostu wybrać wersję stereo lub monoblokową, w zależności od wyboru głośników i wielkości pomieszczenia. VK-56 może być w każdej chwili rozbudowany do statusu VK-56SE.

 

Inteligentna konstrukcja auto-bias sprawia, że obsługa wzmacniacza jest dziecinnie prosta.

Zaawansowana technologia zastosowana w tym wzmacniaczu eliminuje tradycyjny ból głowy związany z większością lampowych wzmacniaczy mocy, a mianowicie ciągłą potrzebę ustawiania i ponownego regulowania odpowiedniego biasu lamp wyjściowych - VK-56 wyposażono w inteligentny układ automatycznego biasu, który dostosowuje się do zmieniającego się napięcia sieciowego i starzejących się lamp, przy czym każda lampa wyjściowa posiada własny, dedykowany obwód biasu. Układ auto-biasu gwarantuje, że VK-56 zabrzmi wspaniale już po kilku pierwszych minutach odsłuchu. Natychmiast doświadczycie czystości, potęgi i dynamiki tonów średnich, które uczyniły BAT-a jedną z najbardziej szanowanych marek w branży audio high-end. Wszystko co musicie zrobić, to posłuchać!