VK-53SE Black

Przedwzmacniacz
  • Cena netto: 59 348,78 zł / szt. 72 999,00 zł / szt.

Wyjścia sprzężone z transformatorem dla najwyższej muzycznej czystości i spójności

VK-53SE to najlepszy przedwzmacniacz z pojedynczym chassis, jaki kiedykolwiek znajdował się w ofercie marki Balanced Audio Technology. Posiada on konstrukcję jednego wysokoprądowego, sprzężonego z transformatorem stopnia wzmocnienia. Wyjścia sprzężone z transformatorem katapultują wydajność tej w pełni zbalansowanej konstrukcji o zerowym sprzężeniem zwrotnym na wyższy poziom. Transformatory te zastępują czcigodny sześciopak kondensatorów wyjściowych niestandardowymi transformatorami wyjściowymi z rdzeniem amorficznym. Każdy z nich jest zamknięty w mumetalowej osłonie, co zapewnia najwyższą czystość sygnału i izolację szumów. Pod względem elektrycznym niestandardowe transformatory znacznie poprawiają zdolność VK-53SE do napędzania obciążeń o niskiej impedancji. Pod względem brzmienia oferują one większą dynamikę, przejrzystość, rozszerzenie i bardziej spójny, organiczny obraz muzyki.Przyjazny dla użytkownika interfejs i możliwość dostosowania opcji do indywidualnych potrzeb

Wyposażony w jeden z najlepszych i najbardziej elastycznych interfejsów użytkownika w segmencie high-end, VK-53SE oferuje niezliczone opcje personalizacji, od przyciemniania wyświetlacza po wygaszanie dźwięku czy możliwość nazywania źródeł. VK-53SE można również w pełni upgradować do przedwzmacniacza Rex II. I zawsze będziesz mógł uzyskać odpowiedni poziom głośności. Wykorzystuje opatentowaną regulację głośności, oferującą 140 kroków regulacji w rozdzielczości 0,5dB. Dyskretne rezystory metalizowane przesyłają nieużywany sygnał do uziemienia. Pełen głębi bas, niezwykłą dynamikę oraz niesamowita przejrzystość – wszystko to sprawi, że VK-53SE stanie się twoim nowym punktem odniesienia.

Daj czadu: pod maską osiem superlamp 6H30

Ponad dekadę temu BAT zaprezentował lampę 6H30 SuperTube. VK-53SE z dumą korzysta z możliwości ośmiu lamp SuperTube 6H30, tworzących sterownik generujący wyjątkowo wysokie prądy wyjściowe i zapewniający niską impedancję. Zgodnie z deklaracją BAT, „porównanie lampy 6H30 ze standardową 6922 jest jak porównanie samochodu wyścigowego Formuły 1 z rodzinnym sedanem”. W VK-53SE sygnał jest skutecznie przesyłany tylko przez jeden stopień wzmocnienia. Obwód Unistage ™ zapewnia najwyższą prostotę jednokrotnego wzmocnienia sygnału wejścia, bez użycia globalnego sprzężenia zwrotnego w celu wzmocnienia integralności sygnału.

Inputs 5 XLR
Outputs - Main 2 XLR
Outputs - Tape 1 XLR
Maximum Gain 18dB
Global Feedback None
Volume Control Resolution 0.5dB
Volume Control Number of Steps 140
Frequency Response 2Hz to 200kHz
Input Impedance (minimum) 100kΩ
Output Impedance 200Ω
Noise (unweighted) -110dB
Distortion at 2V output 0.005%
Maximum Output Signal 40V
Absolute Polarity Switchable
Power Consumption 250VA
Tube Complement 8x 6H30
Dimensions 19" x 5.75" x 15.5"
Weight 45lb.