VK-3000SE Silver

Wzmacniacz zintegrowany

Wspaniała moc, wyjątkowa muzykalność

Zintegrowany wzmacniacz VK-3000SE marki Balanced Audio Technology jest uosobieniem bezkompromisowej prostoty. Audiofile mogą wreszcie delektować się w pełni nieograniczoną finezją muzyczną i wyjątkową wydajnością przy zastosowaniu jednego wygodnego urządzenia. Stanowiący konkurencję w stosunku do urządzeń oddzielnych, VK-3000SE zapewnia solidne 150 watów na kanał przy 8-omowych obciążeniach i podwaja tę moc przy obciążeniach 4-omowych. Połącz te osiągi z sekcją przedwzmacniacza lampowego BAT - opartą na tych samych referencyjnych lampach 6H30 SuperTube, które zastosowane zostały we flagowym przedwzmacniaczu REX 3 - a uzyskasz wysublimowaną moc połączoną z muzykalnością o bogatej teksturze. Sonicznie otwarty, delikatny i wyrafinowany VK-3000SE sprawia, że każda przestrzeń może oddychać wyśmienitą muzyką.Szlachetna konstrukcja, charakterystyczny wygląd

Większość zintegrowanych wzmacniaczy ma do zaoferowania wygodę, ale niewiele więcej. VK-3000SE jest inny. Jego zespół obwodów i konstrukcja utrzymują bezkompromisowo wysoki poziom, typowy dla flagowych modeli BAT. W stopniu wyjściowym zastosowana została symetryczna konstrukcja bipolarna. Sekcja przedwzmacniacza posiada tę samą topologię konstrukcyjną Unistage z SuperTube 6H30, co zastosowana we wszystkich lampowych przedwzmacniaczach marki BAT z linii Special Edition - aż po kondensatory papierowo-olejowe. Nieomal dosłownie zwieńczeniem konstrukcji VK-3000SE jest piękna aluminiowa pokrywa górna i panele boczne, dodające charakteru wyglądowi wzmacniacza.

Wyjątkowa wszechstronność, opcjonalny moduł gramofonowy

Wzmacniacz VK-3000SE jest niezwykle wszechstronny i można go skonfigurować tak, aby odpowiadał na każdą potrzebę systemu. Programowalny interfejs użytkownika pozwala łatwo połączyć VK-3000SE z zestawem kina domowego. Zmieniaj źródła, przełączaj polaryzację lub wyciszaj muzykę jednym naciśnięciem przycisku - wszystko to przy użyciu dołączonego pilota z obrabianego aluminium. Dodaj opcjonalny moduł gramofonowy, a będziesz mógł cieszyć się doskonałą reprodukcję twojej kolekcji płyt winylowych przy użyciu wkładki z ruchomym magnesem lub wkładki z ruchomą cewką o niskim poziomie napięcia na wyjściu. Użyj lampowych wyjść przedwzmacniacza do sterowania wzmacniaczem w drugim pomieszczeniu.

Number of Channels 2
Output Power at 8Ω/4Ω 150W / 300W
Frequency Response 2Hz to 180kHz
Inputs 2 XLR + 3 RCA
Input Impedance 100 kΩ (minimum each phase)
Volume Control Resolution 0.5db
Volume Control Number of Steps 140
Tube Complement 2 x 6H30
Preamplifier Outputs 1 XLR balanced output
Tape Output 1 RCA
Speaker Outputs 2 pair gold-plated binding posts
Remote Control Standard
Options Phono (MM/MC)
Dimensions 19" x 5.75" x 15.5"
Weight 50 lb.