M6si500 Silver

Wzmacniacz zintegrowany
  • Cena netto: 17 885,37 zł / szt. 21 999,00 zł / szt.M6si500

M6si500 to bardzo wysokiej klasy wzmacniacz zintegrowany o dużej mocy. Dwadzieścia pięć lat temu, Musical Fidelity A1000 zapoczątkował gatunek kompletnych wzmacniaczy zintegrowanych. Przez ostatnie dwie i pół dekady kontynuowaliśmy udoskonalanie naszej oryginalnej koncepcji.

M6si500 oferuje komfortowe 500W na kanał, niesamowitą zdolność do przenoszenia obciążeń, wybitne osiągi techniczne i solidną jakość wykonania. Ten niezwykły wzmacniacz zintegrowany wysteruje każdy głośnik praktycznie perfekcyjnie i z maksymalnym potencjałem.

Słuchanie M6si500 to zmysłowe doznanie. Wytwarza on bezwysiłkowy, jedwabisty dźwięk z ogromną dynamiką. Scena dźwiękowa jest szeroka i głęboka. Nawet jeśli nie celujecie we wzmacniacz z tej półki, powinniście go posłuchać, aby lepiej zrozumieć dlaczego wzbudza taki entuzjazm.

M6si500 w skrócie

• 500WPC
• Fantastyczne osiągi techniczne
• Niesamowita zdolność do przenoszenia obciążeń, z łatwością wysteruje każdy głośnik
• Pięć wejść - zbalansowane XLR, CD, Tuner, Aux / HT, Tape
• Wyjścia przedwzmacniacza i stałe wyjścia liniowe
• Bypass dla kina domowego
• Wewnętrznie jest to oddzielny przedwzmacniacz z dwoma niezależnymi monoblokowymi końcówkami mocy; efektywnie separowany system w pudełku
• Doskonała i solidna jakość wykonania

M6si500 oferuje niewiarygodną moc - 500 W na kanał przy 8 omach. M6si500 posiada wysokiej jakości metalową konstrukcję, która nadaje mu charakterystycznego stylu oraz stanowi solidną platformę wydajnościową. Panel przedni jest wykonany na zamówienie z aluminium klasy wojskowej. Radiatory są również wykonane na zewnątrz w celu zapewnienia doskonałego rozpraszania ciepła i pięknego wykończenia.

Zaprojektowaliśmy M6si500 jako prawdziwą konstrukcję dual-mono. Każda sekcja końcówki mocy posiada swój własny radiator i oddzielny transformator, podczas gdy przedwzmacniacz posiada własne uzwojenie zasilające.

Pięć gniazd wejściowych podłączono bezpośrednio do głównej płytki obwodu przedwzmacniacza, zamiast stosować połączenia przewodowe. Ta ultra krótka ścieżka sygnałowa zapewnia niską impedancję od natychmiastowego doprowadzenia źródeł sygnału do M6si500.

Każdy kanał posiada 12 dużych tranzystorów bipolarnych o wydajność 200 amperów w szczycie.

Precyzyjna cyfrowa regulacja głośności - wykorzystująca laserowo docinane rezystory substratowe - zapewnia perfekcyjne śledzenie dźwięku aż do bardzo niskich poziomów odsłuchu.

Taka dbałość o szczegóły zapewnia znakomite osiągi techniczne. Na przykład, poziom zniekształceń jest zadziwiająco niski - około 0.008% przy 1kHz i 0.015% przy 20kHz, i tylko nieznacznie wzrasta do 0.02% przy ultra-wysokich częstotliwościach 30-50kHz. Stosunek sygnału do szumu jest również minimalny.

M6si500 odznacza się niezwykłą liniowością i spójnością, co pozwala mu na wysterowanie dowolnego głośnika z dużym zapasem mocy. Brzmi bez wysiłku, płynnie i dynamicznie: tak jak powinny brzmieć najlepsze wzmacniacze.

Wzmacniacz
Moc wyjściowa

500 W na kanał przy 8Ω (27 dBW)

Całkowite zniekształcenia harmoniczne (+noise) <0.01% typical, 20Hz to 20 kHz
Stosunek sygnału do szumu >100dB ‘A’-ważone
Pasmo przenoszenia +0, –0.1dB, 10Hz to 20 kHz
Wejścia
RCA

4 x poziom liniowy RCA / phono (1 z home theatre bypass)

Wyjścia
RCA Pre Out

1 x

RCA stałe 1 x
Ogólne
Wymiary (Szerokość x Wysokość x Głębokość) 440 x 160 x 460mm
Waga (spakowany/rozpakowany) 35kg / 30 kg

Linię M6 została zaprojektowana tak, by stała się sercem domowej rozrywki, łącząc moc, wydajność i przyszłościowe funkcje w pięknie zbudowanych komponentach, które będą nas cieszyć przez lata. Seria obejmuje odtwarzacz CD, DAC, wzmacniacz zintegrowany, przedwzmacniacz i wzmacniacz mocy, a każdy z tych produktów jest pełen innowacji - umożliwiając dostarczenie tego co najlepsze zarówno z tradycyjnych płyt jak i nowoczesnych strumieni cyfrowych. Bez względu na styl i źródło muzyki, które kochasz, seria M6 jest gotowa zaserwować Ci ją bezbłędnie. Wyjątkowe talenty soniczne M6 idą w parze z najwyższej jakości wykonaniem i wykończeniem: to high-endowe hi-fi, z którego będziesz dumny - a wszystko to w przystępnej cenie.