LX2-HPA Black

Wzmacniacz słuchawkowy
  • Cena netto: 1 137,40 zł / szt. 1 399,00 zł / szt.

LX2-HPA

Musical Fidelity posiada bogate doświadczenie w produkcji super wzmacniaczy słuchawkowych, LX2-HPA bazuje na naszym kilkudziesięcioletnim doświadczeniu, aby dostarczyć wspaniałego wykonawcy z piękną, powściągliwą i gustowną estetyką.

Parametry techniczne

Wzmacniacz słuchawkowy jest jak mała końcówka mocy, w stosunku do obciążenia (słuchawek) wymagania techniczne są podobne: doskonała tolerancja obciążenia, wysokie marginesy stabilności, niskie zniekształcenia, szerokie pasmo przenoszenia, niski poziom szumów, doskonała separacja kanałów.

LX2-HPA z łatwością wysteruje każde komercyjnie produkowane słuchawki. Wysoka wydajność prądowa i doskonałe marginesy stabilności skutkują całkowicie neutralnym brzmieniem bez podkolorowań.
• Zniekształcenia na poziomie mniejszym niż 0.0035%, w szerokim paśmie są znikome i z pewnością niesłyszalne.• Pasmo przenoszenia rozciąga się do około 80kHz i nawet przy 40kHz zniekształcenia pozostają znacznie poniżej 0,05%. Niezwykłe osiągnięcie.
• Znakomity współczynnik szumów, lepszy niż 112dB oznacza, że muzyka pochodzi z prawdziwego "czarnego aksamitu" tła.
• Separacja stereo jest doskonała i zapewnia solidne jak skała wrażenia dźwiękowe. Porozmawiajmy o "przygodach w przestrzeni wewnętrznej!

Ogólnie

LX2-HPA zapewniają zmysłowe doznania słuchowe na poziomie monitora. Całkowicie niepodkolorowany dźwięk dostarczany z praktycznie nieograniczonym zakresem dynamiki z czarnego aksamitnego tła i doskonale rozmieszczonymi obrazami przestrzennymi.

Specyfikacja

Współczynnik zniekształceń harmonicznych

0.01%

Odstęp sygnału do szumu >80dB

Ogólne

Zapotrzebowanie na moc

12 - 24V 100mA regulowane

Połączenia
Wejścia RCA

1 para gniazd RCA

Wyjścia RCA 1 para gniazd RCA
Wyjście słuchawkowe (6.3mm)

1 gniazdo stereo jack

Wyjście słuchawkowe (3.5mm) 1 gniazdo stereo jack
Wejście zasilania

DC Jack (1.3mm inner pin, outer diam. 3.5mm)

Ogólne
Wymiary (Szerokość x Wysokość x Głębokość) 172 x 46.5 x 197 mm
Waga 1.05 kg (1.50 kg w opakowaniu zbiorczym)