Exxact CD Player Black/Silver

Odtwarzacz CD
  • Cena netto: 8 942,28 zł / szt. 10 999,00 zł / szt.

High End Made in Germany to nie tylko zbyt często nieprzystępny luksus, ale także osiągalna możliwość autentycznego odtwarzania muzyki i fascynującego życia muzyką - do tego celu Trigon wyznaczył nową linię EXXACT stworzoną na XX-lecie firmy.

Projekt techniczny EXXACT CD skupia się na najlepszym możliwym rozwiązaniu dla wszystkich krytycznych dla dźwięku parametrów. Zacznij od początku bez kompromisów: Doskonały, czysty napęd wejściowy audio od Stream Unlimited, 24-bitowy przetwornik D/A z częstotliwością próbkowania 192 Khz i odpowiednio zaawansowanym stopniem wyjściowym tworzą precyzyjnie dostrojony zespół znakomitych komponentów. Aby komponenty te mogły wykorzystać swój potencjał brzmieniowy, są one optymalnie zasilane przez stabilny zasilacz impulsowy w połączeniu ze standardowym przewodem zasilającym Trigon Volt z czystej miedzi.

Ponadczasowo elegancki, przejrzysty design z sześciomilimetrowego aluminium i teksturowanej, lakierowanej lub powlekanej nexterem stali, stanowi zewnętrzny odpowiednik wartości wnętrza. Zoptymalizowany pod kątem rezonansu w połączeniu z pochłaniającymi drgania stopkami urządzeń Trigon drugiej generacji chroni również wrażliwą elektronikę audio przed wpływami elektromechanicznymi, które mogłyby uszkodzić dźwięk. Ściemniany i przełączany wyświetlacz LED dostarcza informacji o wszystkich stanach pracy i funkcjach, które mogą być również bez wysiłku sterowane za pomocą w pełni aluminiowego pilota systemu Director.

Wyjścia: 2 x XLR; 2 x RCA; OPT; COAX, waga 8.1 kg.

Frequency Response: 20Hz - 20kHz (+-1dB)
Distortion: < 0,02%
Crosstalk: < -80dB (1kHz)
S/N: < -100dB
Outputs: 1x Cinch, 1x XLR, 1x BNC (digital)
Output Level: 2V eff
Optional Equipment: IR remote control DIRECTOR
Weight: 8,1 kg
Warranty: 3 years
Dimensions: 440mm X 89mm X 320mm (BxHxT)