Epilog Black/Silver

Zintegrowany wzmacniacz stereo

PremiumLine - określa miejsce w pierwszym rzędzie autentycznej reprodukcji muzyki, epilogu muzycznego finału.

To urządzenie audio pozycjonuje Trigon w segmencie premium gwarantującym: wysoką wierność, wspaniały wygląd i wydajność. Ponadczasowo elegancki design z aluminium i chromu, innowacyjna koncepcja i technologia, najwyższej jakości komponenty i perfekcyjne wykonanie tworzą syntezę PremiumLine.

Epilog jest zbalansowanym wzmacniaczem zintegrowanym o konstrukcji dual mono. monofonicznej. Każdy z monofonicznych wzmacniaczy mocy zasilany jest przez potężny transformator 450 VA. Sekcja wejściowa Epilogu ma budowę modułową i może być wyposażona w maksymalnie sześć różnych modułów (obecnie: Line balanced, Line unbalanced, Phono, DAC) w dowolnej kombinacji na panelu tylnym. Dzięki temu może być konfigurowany elastycznie, wszechstronnie i przyszłościowo, zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta. Wyświetlacz graficzny, który może być przyciemniany i wyłączany, prowadzi przez menu operacji, które jest w dużym stopniu intuicyjne. Różne opcje połączeń, ustawień i sterowania można wygodnie obsługiwać nie tylko za pomocą pilota systemu Trigon Director (w pełni aluminiowy srebrny), ale również za pomocą smartfonu, Talblet PC itp. w połączeniu z serwerem muzycznym Trigon Chronolog jako przyjaznym partnerem do odtwarzania Epilog.
Architektura obudowy z litego aluminium, warstwowa konstrukcja pokrywy obudowy i nóżek pochłaniających drgania „Trigon” chroni wzmocniony sygnał audio przed szkodliwym wpływem mikrofonowania.

Wzmacniacz zintegrowany Epilog spełnia wszystkie muzyczne wymagania. Dzięki dużej przepustowości pasma mocy jest w stanie podążać za prędkością i dynamiką sygnału muzycznego bez jego zwalniania. Ogromna ilość zaangażowanych obwodów ma muzyczne następstwa: suwerenne odtwarzanie dużych ciał dźwiękowych, zniuansowane odtwarzanie najdrobniejszych szczegółów, plastyczne obrazowanie wydarzeń muzycznych, jednorodne lub dysonansowe, głośne lub ciche, intensywne lub relaksujące - całkowicie autentyczne doświadczenie muzyczne.

Bandwith: 2 Hz – 200 kHz (-3 dB)
Distortion: < 0,02%
Crosstalk: < -80dB (1kHz)
S/N: < -96dBA
Output Power: 2 x 200 W / 330 W at 8 / 4 Ohm
Inputs: Module Based
Input Impedance: Module Based
Outputs: 1 x Speaker
Headphones: 1 x
Effect Path: -
Optional Equipment: IR remote control DIRECTOR
Weight: ca. 25 kg
Dimensions: 440 x 180 x 405 mm (BxHxT)
Warranty: 3 years