Audio Physic Classic 15 w testach

By Michał Czarnota Audio Physic, Kolumny Głośnikowe, Test Brak komentarzy do Audio Physic Classic 15 w testach

HiFiTest.de „Najwyższa klasa”


“Audio Physic Classic 15 to doskonale zaprojektowane głośniki podłogowe o wysokiej jakości wykonania i wyposażeniu technicznym. Smukłe modele pieszczą słuchaczy swoim dźwiękiem. Tworzą obraz dźwiękowy z dużą atmosferą, zapewniają precyzyjne basy, wspaniałe głosy, a także partyturę z najlepszą rozdzielczością w środkowych i wysokich tonach. Świetna robota – piękny głośnik!”

Schauen Sie sich den Test an

“Spitzenklasse” na lite-magazin.de


„Na portalu lite-magazine.de znajduje się bardzo dobry test kolumn głośnikowych Audio Physic modelu Classic 15. Za otwarte, szczegółowe, dynamiczne brzmienie z dobrym obrazowaniem przestrzennym i mocnym basem, zostały zakwalifikowane do „klasy najwyższej”.

Wir laden Sie ein, den Test zu lesen

HiFi.de


„Z dbałością o szczegóły firma Audio Physic stworzyła wyjątkowy głośnik, który nie chce świateł reflektorów, na które zasługuje. Od absolutnie przekonującej prezentacji scenicznej po zapierającą dech w piersiach naturalność – ten głośnik nie może zrobić nic złego. Zwieńczeniem tego dźwięku jest piękny design i nieskazitelne wykonanie. Niezależnie od tego, w którą stronę pójdzie Twój gust muzyczny, Audio Physics Classic 15 udowodnił w naszym teście, że nie zna gatunków muzycznych. Zna się tylko na muzyce.”

Wir laden Sie ein, den Test zu lesenWerfen Sie einen Blick auf das Verkaufsangebot von Audio Physic-Lautsprechern

  • Teilen: