d110 Czarny Połysk

Subwoofer aktywny
  • Cena netto: 6 096,75 zł / szt. 7 499,00 zł / szt.

Zbudowane przy wykorzystaniu zaawansowanych technologii JL Audio, subwoofery serii Dominion® łączą najnowocześniejszy głośnik niskotonowy z zaawansowanym wzmacniaczem klasy D, zapewniając niezrównaną wydajność i wartość dla szerokiej gamy systemów audio.

Zbudowany z myślą o odtwarzaniu potężnych zdarzeń o niskiej częstotliwości z oszałamiającym uderzeniem i precyzją, subwoofer Dominion® wykorzystuje wyjątkową technologię DMA (Dynamic Motor Analysis) firmy JL Audio w celu uzyskania wyższych poziomów wyjściowych przy zmniejszonych zniekształceniach, a także ulepszonego dynamicznego śledzenia i rozdzielczości. W rezultacie subwoofery Dominion® są zdolne do skoków szczytowych znacznie przekraczających 2,5 cala (63 mm - d108) i 2,7 cala (68 mm - d110), bez stresu i słyszalnych zniekształceń.

Wzmacniacze Dominion® wykorzystują zaawansowaną konstrukcję klasy D, aby wydobyć jak najwięcej z dużego skoku przetworników. Ta konstrukcja ma ściśle regulowany zasilacz impulsowy, dzięki czemu wzmacniacz może generować ogromne ilości niepohamowanych napięć wyjściowych. Technologie te zapewniają, że subwoofery Dominion® pozostają w strefie komfortu, która jest znacznie powyżej punktu, w którym w większości małych subwooferów zabraknie mocy lub możliwości subwoofera.

Dzięki licznym funkcjom przetwarzania sygnału subwoofery aktywne Dominion® można z łatwością zintegrować z większością systemów audio. Sygnały dolnoprzepustowe są precyzyjnie prowadzone, dzięki wyrównaniu na linii zwrotnicy 24 dB / oktawę Linkwitz-Riley. Wbudowane elementy sterujące fazą i polaryzacją pomagają osiągnąć optymalne przejście akustyczne między subwooferem a głośnikami głównymi. Dostępne są elastyczne opcje wejściowe do przyjmowania sygnałów na poziomie liniowym lub na poziomie głośników. Podłącz system JLINK ™ TRX (sprzedawany osobno) do wbudowanego portu Wireless Link i ciesz się swobodą pozycjonowania Dominion® niemal w dowolnym miejscu, w odległości do 30 metrów od urządzenia źródłowego.

Aby powstrzymać ogromne ciśnienie wytwarzane przez subwoofer Dominion®, każda obudowa jest starannie zaprojektowana i wykonana przy użyciu solidnego materiału MDF, ciętego za pomocą CNC z szerokim wewnętrznym stężeniem i zaawansowanymi technikami montażu. Wszystkie subwoofery aktywne Dominion® są zbudowane z dumą i precyzją w amerykańskiej fabryce JL Audio, aby zapewnić lata radości ze słuchania.

Typ obudowy:

Zamknięta

Wykończenie obudowy:

Czarny jesion

Częstotliwość:

27 - 111 Hz (±1.5dB)
-3 dB at 25 Hz / 118 Hz
-10 dB at 21 Hz / 143 Hz

Moc wzmacniacza:

750 W RMS

Tryb pracy:

Auto ( wykrywanie sygnału )

Wejścia RCA:

Stereo lub Mono

Wejścia zbalansowane:

N/D

Wejście HL:

Stereo lub Mono

Kontrola wzmocnienia:

zmienna, od pełnego wyciszenia do +15dB powyżej zalecanego wzmocnienia

Typ filtra:

Low-Pass

Filtr nachylenia:

24 dB/octave

Filtr częstotliwości:

25 Hz - 130 Hz

Filtr zerujący:

Tak

Polaryzacja

0 lub 180 stopni

Faza:

zmienna, 0- 280 stopni, rekomendowana do 80 Hz

Szerokość:

305 mm

Wysokość:

340 mm

Głębokość:

403 mm

Waga

17,3 kg