PSX-R2

Zasilacz zewnętrzny
  • Cena netto: 3 657,72 zł / szt. 4 499,00 zł / szt.

PSX-R₂ wyznacza nowy poziom w najdrobniejszych szczegółach i pozwala zrozumieć subtelne niuanse emocjonalne, które wyrażają emocje i pasję wykonawcy.

Zewnętrzny zasilacz PSX-R₂ zapewnia niezwykle płynne i stabilne zasilanie DC, umożliwiając współpracę z każdym przystosowanym do tego urządzeniem w celu osiągnięcia pełnego potencjału. PSX-R₂ wyznacza nowy poziom w najdrobniejszych szczegółach i pozwala zrozumieć subtelne niuanse emocjonalne, które wyrażają emocje i pasję wykonawcy.

Klasyczny Re-designing
PSX-R₂ opiera się na projekcie, który pozostawał w rodzinie Cyrusa od ponad 30 lat. Najnowsze udoskonalenia wprowadzone w systemie Anniversary zostały przeniesione do nowej edycji v2 .

Intelligent Connectivity
Wszelkie modyfikacje, jakie są wymagane podczas podłączania PSX-R₂ do systemu dzieją się automatycznie. Obie jednostki dopasowują sią dostosowując inteligentnie parametry wyjściowe i wejściowe. Wystarczy wyłączyć obie jednostki, podłączyć i włączyć; Układ wewnętrzny wykrywa połączenie i działa doskonale.

Możliwość szybkiej rozbudowy
PSX-R₂ zapewnia natychmiastową poprawę brzmienia każdego kompatybilnego produktu. Korzyści z zastosowania zewnętrznego zasilania elektroniki wewnętrzne pozwalają na podnoszenie jakości brzmienia.

300VA Transformator Toroidalny
Transformator toroidalny 300VA został wybrany pod kątem jego zdolności do dostarczania prądu ogromnej wartości. Szczelinowe kondensatory foliowe o pojemności 30000 mikrofaradów tworzą rezerwuar mocy zasilania zapewniający bardzo niski ESR (Equivalent Series Resistance) i szerokie pasmo. Zewnętrzny zasilacz PSX-R₂ jest w stanie dostarczyć ogromne korzyści dla jakości dźwięku systemu hi-fi.

Wymiary (S x W x G) 215 x 73 x 360 mm
Waga 7,00 kg