Unison Research - Unico 90 i Unico CD Due na stereoikolorowo.blogspot.com

28-09-2018

Na stereoikolorowo.blogspot.com znajduje się bardzo dobry test zestawu stereo pochodzącego od włoskiego producenta Unison Research, składającego ze wzmacniacza Unico 90 (lampy w obwodach wejściowych) i odtwarzacza CD Unico CD Due (lampy w obwodach wyjściowych).

„Scena jest wyjątkowo szeroka i głęboka, spektakularnie rozciągnięta na nieomal hektarowym obszarze. Z kolei stereo jest w pełni horyzontalne i wykraczające poza obrys skrzynek głośników. Instrumenty poukładane są w przestrzeni precyzyjnie i naturalistycznie.”

„…wzmacniacz nie przedstawia sobą jakiegoś zwyczajnego czy poprawnego dźwięku, jakich dookoła wiele. To jest nadzwyczajny i wybitny dźwięk! Włoska integra gra bardzo bogato, prężnie i ekspresyjnie – żyźnie, a nawet wręcz tłusto. Muzyka brzmi na wskroś organicznie i fizycznie – dotykalnie i autentycznie. Z dużym o obszernym, lecz pięknym basem.


„…Włoski odtwarzacz płyt kompaktowych zapewnia znakomitą otwartość i klarowność brzmienia. Bez zaokrąglania rantów tonów i bez zbytniego ocieplania (i to pomimo obecności aż czterech lamp w układach wyjściowych odtwarzacza). Dźwięk jest transparentny i dynamiczny, z dużą głębią i wspaniałą soczystością."

Czytaj pełny test »

Powiązane produkty:

Unico 90 Silver
Unison Research

Unico 90 Silver

Wzmacniacz hybrydowy
Unico 90 Black
Unison Research

Unico 90 Black

Wzmacniacz hybrydowy
Unico CD Due Silver
Unison Research

Unico CD Due Silver

Odtwarzacz CD
Unico CD Due Black
Unison Research

Unico CD Due Black

Odtwarzacz CD