TEST: Unison Research Phono One - „Wybór Redakcji” na Hi-Fi Class

04-11-2020

Na portalu “Hi-Fi Class” znajduje się test przedwzmacniacza gramofonowego firmy Unison Research Phono One. Dzięki: perfekcyjnemu balansowi tonalnemu i barwnemu dźwiękowi z soczystym, plastycznym i nasyconym przekazem oraz pełnej realizmu stereofonii generowanej w oparciu o pełnowymiarowe źródła pozorne, przedwzmacniacz zdobył wyróżnienie „Wybór Redakcji”.

„Zachwycające w nim jest to, że wyciśnie dobry dźwięk zarówno z budżetowych gramofonów z wkładką MM, jak i tych droższych, hi-endowych, wyposażanych w najlepsze wkładki magnetyczne typu MC.”

„Lampa sprawia, że brzmienie staje się pełniejsze w odbiorze i bardziej malownicze. Docenią to zarówno fani bogato zaaranżowanej muzyki instrumentalnej np. elektroniki w wykonaniu Mike'a Oldfielda, Vangelisa czy Tangerine Dream. Powody do satysfakcji z takiego charakteru dźwięku będą też mieli miłośnicy gatunków, gdzie pierwsze skrzypce odgrywa dźwięk generowany przez żywe instrumenty akustyczne.”

„Phono One dobitnie pokazuje, że tor lampowy w przedwzmacniaczu gramofonowym nadaje sygnałowi analogowemu ostateczny szlif, dzięki czemu z muzyki odtwarzanej z płyt winylowych zostanie wydobyte całe piękno w najczystszej postaci.”

Czytaj cały test »

Powiązane produkty:

Phono One
Unison Research

Phono One

Przedwzmacniacz gramofonowy