TESTY: MoFi StudioDeck

02-02-2021

TESTY: MoFi StudioDeck

 

MoFi StudioDeck+ w hifinews.co.uk

 

„MoFi odrobiło pracę domową i wprowadziło w podstawowej prawdziwy klejnot. Nie byłem przygotowany na tak natychmiastową dawkę czystej radości. Wszyscy znacie to uczucie, gdy zostaniecie zaskoczeni produktem, który, dzięki magicznym dźwiękom, przeciwstawia się swojej kategorii cenowej, a StudioDeck jest jednym z nich.”

Ken Kessler 

Więcej … MoFi StudioDeck+ na hifinews.co.uk

 

MoFi StudioDeck+ w SoundStage access!                        

„…nigdy nie słyszałem kombinacji gramofon-ramię-wkładka, która zapewniałaby tak muzykalne wrażenia odsłuchowe, jak MoFi StudioDeck +. Błagam Cię: zgłoś się do sprzedawcy MoFi, zabierz ze sobą ulubioną płytę winylową i posłuchaj sam. Upewnij się, że reszta systemu jest w stanie wycisnąć z nagrania całą dynamikę, delikatność i sprawdź, czy nie uważasz, że MoFi to absolutna perełka. Nie wątpię, że będziesz go chciał tak samo jak ja.”

Thom Moon

Więcej … Mofi StudioDeck+ na SoundStage access

 

MoFi StudioDeck na cnet.com

„Generalnie StudioDeck zachowywał zimną krew, grał bardzo czyste, wyraźne i po prostu zajmował się bez żadnych problemów odtwarzaniem płyt LP. Mniejsze gramofony akcentują trzaski z powierzchni LP, StudioDeck tego nie robi.”

„Byłem w nastroju reggae, kiedy na poważnie zacząłem słuchać wybrałem klasyki, takie jak Dance Hall Dub LP Sly and Robbie's King Tubby,Byłem, a beaty były bardzo głębokie. Przy słuchaniu średnio głośno, dynamiczne uderzenia dźwięku występujące w nagraniu, w pełni przećwiczyły nasze firmowe głośniki podłogowe...”

Steve Gutenberg

Więcej …MoFi StudioDeck na cnet.com

 

MoFi StudioDeck + na hi-fi+

 

„Przy wyjątkowo rozsądnej cenie…, siła dźwięku StudioDeck pochodziła z dobrze oświetlonej i pięknie zaokrąglonej średnicy, która była w stanie dostarczyć wiernych analogowych wrażenia, przekraczających moje oczekiwania, biorąc pod uwagę skromną cenę. …jeśli twoje preferencje muzyczne skłaniają się ku muzyce o szybszym tempie, o wyższej energii, jakiejkolwiek odmiany, myślę, że Studiodeck czeka na Ciebie tuż za rogiem”

Więcej … MoFi StudioDeck na hi-fi+

 

MoFi StudioDeck Foundation + na Highfidelity.pl

 

„…raz usłyszany StudioDeck Foundation+ każe spoglądać na siebie z szacunkiem.”

„Przede wszystkim dlatego, że jego dźwięk jest tak „ogarnięty” i to z każdej strony. Mam na myśli to, że jest wewnętrznie uporządkowany i celowy. Przez długi czas siedzimy przed głośnikami wsłuchując się w kolejne płyty bez wyraźnych wskazówek co do jego słabszych stron, czy po prostu wyborów konstruktorów, przecież nieuniknionych i to niezależnie od ceny.”

„…Ze wszystkimi trzema krążkami gramofon zaprezentował również niski szum przesuwu i w ogóle niskie szumy.”

„NIE ZAPOMNIANO W TYM WSZYSTKIM O PRZESTRZENI. Każda z odtwarzanych przeze mnie płyt miała ze StudioDeck Foundation+ właściwe obrazowanie, dobrą szerokość i głębokość sceny. StudioDeck Foundation+ jest niezwykle udanym, przemyślanym, wszechstronnym produktem, który zagra równie dobrze płyty nacięte z analogowych taśm „master”, jak i z cyfrowych plików, wyszukany jazz, jak i muzykę elektroniczną. Nie dajmy się tylko zwieść jego prostemu wyglądowi – jego dźwięk nie ma z prostotą nic wspólnego.” 

Więcej…MoFi StudioDeck Foundation+ na highfidelity.pl

 

Powiązane produkty:

StudioDeck Foundation+
MoFi Electronics

StudioDeck Foundation+

Gramofon