Test wzmacniacza zintegrowanego Cyrus i9-XR

10-02-2022

"Dziewięćdziesiąt kilka watów mocy na kanał, wraz z możliwością wysterowania kilku par głośników, to świetny początek. Cztery wejścia liniowe i stopień gramofonowy z ruchomym magnesem dla gramofonu, plus pięć wejść cyfrowych (dwa optyczne, dwa koaksjalne i gniazdo USB-B) powinny wystarczyć nawet dla najbardziej obfitego w źródła systemu."

"...Cyrus nie ma problemu z radzeniem sobie nawet z największymi zmianami dynamiki. Ale być może najprzyjemniejszą i najbardziej imponującą cechą i9-XR jest jego zdolność do nadania każdemu, nawet najbardziej złożonemu nagraniu należytej rangi i wymaganej przestrzeni, bez poświęcania przy tym poczucia jedności czy integracji."

"...Jeśli macie szczęście wydać taką sumę pieniędzy na nowy wzmacniacz, nie wydawajcie ich, dopóki nie usłyszycie tego. "

"Góra pasma częstotliwości jest opisana z szybkością, substancją i absolutnym stosem dynamicznej zmienności, podczas gdy średnica jest wystarczająco otwarta i szczegółowa, aby pozwolić wokaliście na właściwe wyrażenie siebie..."

 

Zapraszamy do lektury testu

Powiązane produkty:

i9-XR
Cyrus

i9-XR

Wzmacniacz zintegrowany
19 999,00 zł