Test SourcePoin 10 - HiFidelity

07-02-2023

" NIESAMOWITA KARIERA ANDREW JONESA nie wzięła się znikąd. To człowiek, który, jak to się mówi, zapomniał o konstruowaniu kolumn więcej niż większość pozostałych inżynierów zdołała się nauczyć. Nie jest w tym sam, bo przecież są i inni fachowcy o nie mniejszej renomie. Słuchając modelu SourcePoint 10 firmy MoFi Electronics wiemy jednak, że w tym przypadku doszło do połączenia wiedzy teoretycznej i praktyki na wysokim poziomie.

Kolumny te grają dużym dźwiękiem z potężną sceną. Są precyzyjne i wiarygodne, nie popadając w zbytnią analityczność i nie rozjaśniając dźwięku. Ich niski środek i niski bas nie mają tej samej energii, jak z kolumn odniesienia, ale – coś za coś. Wysokie tony są tu prowadzone bardzo równo i czysto aż do samej góry, bez zawoalowania czegokolwiek. To jednak góra, z którą nie trzeba się bać o jakość nagrań.


Słuchałbym tych kolumn z raczej nasyconym, może nawet ciepłym wzmacniaczem. Ale takim, który nie ograniczy ich dynamiki i witalności. Dadzą nam wiele radości i pozwolą słuchać nagrań w bardziej świadomy sposób niż wiele innych konstrukcji. Bardzo, bardzo udane kolumny, stąd, od nas, wyróżnienie ˻ RED FINGERPRINT ˺ "

Zapraszamyu do lektury testu:

Powiązane produkty:

MoFi SourcePoint 10
MoFi Electronics

MoFi SourcePoint 10